Фірма арештанта по справі «колядника» Зварича заробить мільйон на офісі для єврофутбольних клерків
16.03.2012   //  

ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро 2012 у м.Львові» 7 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Юридичне агентство «Юкон» на послуги з оренди приміщення для розміщення офісу вартістю 1,22 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Офіс площею 1-,13 тис кв м орендовано з березня по грудень 2012 року. Таким чином єврофутбольне підприємство Львова не збирається закінчувати свою роботу і по закінченні Євро-2012, яке відбудеться в червні. Так само не збирається припиняти свою роботу і департамент з підготовки до Євро-2012 Харківської міськради, який до кінця 2012 року орендував автомобіль «Мерседес» за 238 тис грн.

Станом на 2011 рік основним засновником ТОВ «ЮА «Юкон» був Володимир Косенко. Цей адвокат став відомий після затримання голови адміністративного суду Львівської області Ігоря Зварича в грудні 2008 року. Тоді суддя-«колядник» заявив, що знайдені в нього під час обшуку $1,9 млн він позичив «у свого друга бізнесмена й адвоката Володимира Косенка». Після цього Косенка було затримано і після кількох місяців утримання в СІЗО випущено на свободу.

До складу засовників «Юкону» також входять Стефанюк Андрій Богданович (син голови Галицького суду), Лейко Євген Вікторович (син екс-заступника голови Львівського Апеляційного суду), Сендега Тарас Романович, Данилевич Денис Орестович.

За даними «Ратуші», Володимир Косенко надавав юридичну допомогу екс-губернатору Львівщини Степанові Сенчуку (його було вбито кілерами 29 листопада 2005 року) і директору ТзОВ «Галімпекс склодзеркальний завод» Богданові Дацку (його було вбито кілером 15 листопада 2006 року).