Історична фірма Бородіна матиме півмільйона за корпоративний журнал «Укртрансгазу»
01.03.2012   //   50 Переглядів

ДК «Укртрансгаз» ПАТ «НАК «Нафтогаз України» 17 лютого за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Укрпетролконсалтинг» на послуги з видання журналу «Трубопровідний транспорт» в 2012 році вартістю 454 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Конкурсною документацією передбачено видання шести номерів раз на два місці загальним річним накладом 35 тис екз. Повнокольоровий журнал «Трубопровідний транспорт» має 36 сторінок плюс чотири сторінки обкладинки.

Доставка всього накладу журналу здійснюється по регіональним підрозділам та дочірнім підприємства «Укртрансгазу».

ТОВ «Укпетролконсалтинг» в 2007 році було засновано Миколою Чернецьким та Костянтином Бородіним. Станом на 15 вересня 2011 року Чернецький є директором компанії, а засновником в ЄДР зареєстровано Андрія Перова. Чернецький відомий як керівник видавничого дому «UPECO», що займається дослідженням ринку ПЕК.

Костянтин Бородін відомий як багаторічний прес-секретар нинішнього міністра енергетики та вуглепрому Юрія Бойко. Зараз Бородін працює заступником директора департаменту нафтогазової промисловості та альтернативних видів палива Міністерства енергетики та вугільної промисловості.