На державних бурових в Чорному морі є майно приватної фірми екс-босса з «Нафтогазу»
22.02.2012   //  

ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» 15 лютого уклав угоду з ТОВ «Райагрострой-Перспектива» на виконання геофізичних, геолого-технологічних і прострілювально-вибухових робіт (перфорація, торпедування) на родовищах Суботіна, Архангельського в 2012 році. Вартість угоди склала 12,80 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки роботи мають проводитись на обладнанні, яке стаціонарно встановлено на плавучих бурових установках «Сиваш» та «Таврида». Це обладнання належить ПрАТ «Промислово-геофізична компанія Надра» субпідрядником якого є виконавець робіт «Райагрострой-Перспектива».

ТОВ «Райагрострой-Перспектива» зареєстровано на харків’янина Дмитра Дмітрієва.

Основним акціонером ПрАТ «Промислово-геофізична компанія Надра» є ПАТ «Центр обробки даних Надра», яке в свою чергу належить ліхтенштейнському фонду «Гелонi» (Geloni Foundation). За даними ЗМІ, компанія «Надра» контролюється екс-народним депутатом Іваном Діяком, який раніше був радником президента Віктора Ющенко та заступником голови «Нафтогазу України».