Заміна одного вікна в «Держпромі» улюбленцями Табачника потягне майже на сім тисяч
20.02.2012   //   103 Переглядів

Обласне комунальне виробничо-експлуатаційне підприємство «Держпром» м.Харкова 13 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Модерн-ХХІ» на заміну вікон в будівлі «Держпрому» вартістю 671 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

До кінця 2012 року потрібно замінити 17 дерев’яних та 84 металопластикових вікон. Малюнок віконного заповнювання зберігається початковим.

В тендері також брало участь ПП «УкрПромБуд-Б», яке пропонувало заміну вікон за 617 тис грн. Однак конкурсний комітет обрав більш дорогу пропозицію, оскільки в пропозиції «УкрПромБуд-Б» не всі сторінки мали підпис посадової особи та печатку, а також були інші претензії до оформлення пропозиції.

ТОВ «Модерн-ХХІ» в травні минулого року отримало підряд на заміну вікон «Держпрому» вартістю 2,19 млн грн. В жовтні 2011 року директор «Держпрому» Микола Чехунов повідомив, що на той момент в будинку було замінено близько 80% вікон. На заміну решти вікон потрібно 4 млн грн. Загальну потребу в коштах на ремонт фасадів «Держпрому» Чехунов оцінив в 100 млн грн.

В «Держпромі» знаходяться управління облдержадміністрації, територіальних комітетів, обласного телебачення, господарський суд та 96 приватних компаній. Будинок зведено в 1928 році, до 1934 року там знаходились органи уряду УРСР.

Нагадаємо, в 2010 році фірма «Модерн-ХХІ» потрапила до двох скандалів.  Спершу – стосовно продажу за завищеними цінами вікон для «Мистецького арсеналу». Тоді міністр Володимир Яцуба повідомив, що квадратний метр вікна коштував 1000 $, хоча на ринку така ж продукція була вчетверо дешевшою.

Згодом  «Модерн-ХХІ» потрапила у скандал у так званій «справі Мокіна». Тоді ректор Вінницького національного технічного університету Борис Мокін у відкритому листі звинуватив Міністерство освіти в тому, що воно не підписувало з ним контракт, оскільки ректор не перерахував 59 000 грн благодійного внеску на рахунки «Модерн-ХХІ» для закупівлі  вікон для Міносвіти.

Засновниками «Модерн-ХХІ» є Надія Мельникова та Сергій Калмиков, давній бізнес-партнер Олександра Кагановського – зятя покійного Євгена Кушнарьова. Кушнарьов і міністр освіти Дмитро Табачник були друзями.