У Кернеса злили 12 мільйонів за комп’ютерну програму використання паперових квитків в метро
15.02.2012   //  

КП «Харківський метрополітен» 6 лютого уклало угоду з ТОВ «Пентафлоп» на оплату виключного права на використання комп’ютерної програми, задіяної в новій системі оплати в метро. Вартість угоди, розрахованої на 2012 рік, склала 12,00 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Комп’ютерна програма «Автоматизована система оплати проїзду та обліку пасажирів в міському наземному і підземному громадському транспорті» була інтегрована в діюче програмне забезпечення апаратно-програмного комплексу оплати проїзду в метрополітені і дасть можливість послідовно перевести метрополітен на застосування паперових квитків.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», що пов’язано з захистом прав інтелектуальної власності ТОВ «Пентафлоп» на вказану комп’ютерну програму. При цьому не повідомляється чи одноразово придбано всі права на цю програму, чи 12 млн грн. буде сплачено за право використання програми лише протягом 2012 року.

Згідно з обґрунтування закупівлі, авторські права на комп’ютерну програму було зареєстровано невказаною особою чи компанією 7 жовтня 2011 року (свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 40324). Авторський договір про передання виключних майнових прав на комп’ютерну програму фірмі «Пентафлоп» датовано 30 грудня 2011 року. Прийнятність програми для використання зафіксовано в протоколі технічної наради метрополітену від 11 січня 2012 року.

ТОВ «Пентафлоп» було створено напередодні цієї оборудки. Компанія зареєстрована в Києві по вул. Миколи Василенка, будинок 7-А, офіс 1-11. Директор – Чувашов Роман Володимирович.

Нагадаємо, раніше «Харківський метрополітен» уклав угоду вартістю 17,60 млн грн. на технічне переоснащення системи оплати за проїзд для використання паперових квитків на 29 станціях метрополітену в 2012 році.