«Чорноморнафтогаз» купив бетонозмішувач за мільйон доларів на алхімічному тендері
10.02.2012   //  

ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» 3 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Райагрострой-Перспектива» на придбання бетонозмішувального вузла вартістю 8,30 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Окрім фірми-переможця в тендері брало участь лише ТОВ «Кіровоградгаз-2000». Різниця в цінових пропозиціях склала лише 0,01%.

Засновником сімферопольського ТОВ «Райагрострой-Перспектива» з кінця 2010 року є харків’янин Ігор Дмитрієв. Харківське ТОВ «Кіровоградгаз-2000» в 2010 році зареєстровано на Олександра Сулаєва.

В 2010 році заступником директора з економічних питань «Чорноморнафтогазу» було призначено Олександра Кацубу, депутата Харківської міськради від Партії регіонів. Його брат Сергій Кацуба, депутат Київської облради від Партії регіонів, очолює департамент забезпечення матеріально-технічним ресурсами, роботами та послугами «Нафтогазу «України», чиїм дочірнім підприємством є «Чорноморнафтогаз». Їх батько Володимир Кацуба очолює Дергачівську райдержадміністрацію і є депутатом Харківської облради від Партії регіонів.