Фірташівці продовжують розводити «Сумихімпром», який вже банкротять
08.02.2012   //   59 Переглядів

ПАТ «Сумихімпром» 31 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «МеталХімПром-АРК» на придбання 12 тис тон чорних металів вторинних за 48 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Вартість брухту склала 4 тис грн./т. Разом з тим в відкритих джерелах повідомляється про ціну брухту чорних металів до 2,7 тис грн.

ТОВ «МеталХімПром-АРК» зареєстровано на Антона Приходько в Північній промзоні міста Армянськ в Криму. За цією ж адресою зареєстровано ПАТ «Кримський титан», контрольоване групою Дмитра Фірташа.

Державне ПАТ «Сумихіпром» управляється державним холдингом «Титан України». В 2010 році «Сумихімпром» очолив Ігор Лазакович, який до цього чотири роки працював заступником голови правління «Кримського титану». Попередній керівник комбінату Євген Лапін пішов працювати заступником гендиректора ДАК «Титан України».

В жовтні 2011 року «Сумихімпром» замовив послуги з оцінки свого майна, а через два місяці Господарський суд Сумської області почав процедуру банкротства стосовно комбінату за позовом ТОВ «Промислові інвестиції», яке вимагало стягнення 40 млн грн. Права вимагати цей борг компанія перекупила у банку «Форум». Загалом «Сумихімпром» винен по кредитам понад 1 млрд грн.