Общагу для потерпілих від «Еліти-центру» почнуть ремонтувати за 8 мільйонів
06.02.2012   //   82 Переглядів

Комунальне підприємство «Спецжитлофонд» м.Києва 25 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Будсервіс 2» на ремонт з переплануванням квартир будинку на бульварі Кольцова, 24-а у Святошинському районі вартістю 7,84 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Проектом передбачено без відселення мешканців перепланування зони вологих приміщень – санвузлів, душових. Кухні та житлові кімнати залишаються на своїх місцях. На першому поверсі перепланування здійснюється у відповідності до типового поверху. В зоні центрального входу проектом передбачено приміщення консьєржу. Також передбачено посилення зовнішніх стін та утеплення фасадів.

Роботи потрібно виконати до вересня 2012 року.

В 2006 році мер Леонід Черновецький розпорядився знайти приміщення для постраждалих від аферистів «Еліта-Центру». Гуртожиток по бул. Кольцова, 24-а, раніше переданий заводом «Ізумруд» на баланс «Спецжитлофонду», розглядався як приорітетний, оскільки він був незаповнений. Однак його мешканці не дозволяли почати будівельні роботи, барикадуючись в приміщенні.

Зараз в інтернеті є оголошення про здачу в оренду кімнат у цьому гуртожитку по $230 на місяць.