Любителі розкоші з «Украероруху» купили кавові автомати по ціні автомобілів
03.02.2012   //   710 Переглядів

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України 26 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Компанія «Ліберті Україна» на придбання вендінгових автоматів на суму 463 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано шість підлогових комбінованих автоматів, які забезпечують приготування гарячих напоїв в стаканчик та видачу розфасованих продуктів: пляшка, банка, печиво, шоколадні батончики, невеликі фасовані пакетики тощо. Також придбано дві настільні автоматичні кава-машини для приготування одночасно двох порцій натуральної кави (характеристики нижче).

У компанії-продавця заявленим характеристикам відповідають комбіновані автомати Saeco Combi Snack (Diamante) та кава-машини Spidem Trevi Chiara, однак на сайті «Ліберті Україна» ціни не вказані. В відкритих джерелах є дані про продаж таких кавоварок по 4799 грн. та підлогових комбінованих автоматів по 52470 грн.

Якби «Украерорух» купував ці автомати по ринковим цінам, то загальна вартість закупівлі склала б 324 тис грн., або у півтора рази дешевше від досягнутої на тендері ціни. А зараз середня ціна придбаних автоматів склала майже 58 тис грн. за один, що відповідає вартості нового автомобілю «жигулі».

Вимоги «Украероруху» до автоматів (з конкурсної документації, фото – “НГ”)

Технічні характеристики Кількість, шт.
1. Автомат , який забезпечує приготування гарячих напоїв та розфасованих продуктів. Тип автомата: підлоговий комбінований,  приготування гарячих напоїв в стаканчик та видача розфасованих продуктів: пляшка, банка, печиво, шоколадні батончики, невеликі фасовані пакетики тощо.

2. Режим роботи автомату: цілодобовий.

3. Меню автомату має бути на українській та англійській мові і містити вартість (в гривнях) продукції напроти її назви.

4. Автомат готує напої, які містять каву з натуральних кавових зерен.

5.  Автомат повинен комплектуватися системою автономного постачання води. Об’єм води не менш 30-40 літрів.

6. Автомат готує (обов’язково) наступні напої, які містять каву: – кава «експресо», кава «амерікано», кава «капучіно», кава з молоком, кава з шоколадом, кава «мокачино», а також гарячий шоколад, шоколад з молоком, чай, бульйон.

7. Автомат повинен автоматично видавати: стаканчик, ложечку, цукор (за необхідністю) в стаканчик.

8. Автомат повинен мати місткість: не менш 500 стаканчиків.

9. Всі настройки автомата здійснюються з зовнішньої панелі управління ним (встановлюються витрати продуктів – інградіентів на порцію, температура обробки, режим самоочищення, зняття показників лічильників приготовлених порцій, інформацію про необхідність сервісного обслуговування тощо).

10.  Автомат повинен здійснювати повільне охолодження продуктів та напоїв: від +6 до +15 градусів Цельсія.

11.  Автомат повинен комплектуватися не менш як чотирма лотками та 24-34 чарунками для розфасованих продуктів і мати можливість викласти асортименту на 16 – 24 видів місткістю 300 – 400 одиниць продукції.

12.  Автомат повинен мати освітлену та прозору вітрину для показу одиничної продукції.

13.  Автомат повинен мати монето-купюроприймач настроєний на національну валюту України з функцією видачі решти та/або систему безготівкової оплати за допомогою електронного ключа покупця.

14. Автомат повинен бути новим, мати термін гарантії не менше 12 місяців і можливість сервісного обслуговування.

 

 

6

1.  Автоматична машина, яка готує натуральний кофе. Тип машини: настільна автоматична кава машина, яка готує натуральний кофе.2. Машина повинна бути компактною та вміщувати мінімум 1,6 – 2 літра води.

3. Машина повинна мати можливість приготувати декілька видів кофе: класичних рецептів – еспрессо, ристретто, амерікано, а також напої на основі молока та шоколаду.

4.  Приготування кофе повинно виконуватися в автоматичному режимі – натисканням однієї кнопки.

5. Тип кофе, який використовується: кофе в зернах (обов’язково), молотий кофе.

6. Система управління: кнопочна с дисплеєм

7. При приготування капучіно: наявність зовнішнього професійного капучінатора.

8. Програмування об’єму порції кофе

9. Система обліку приготовленого кофе

10. Автоматичний контроль за відсутністю води та/або кофейних зерен.

11. Автоматичний контроль за наповненням контейнера відходів.

12. Автоматичний контроль за неполадками та помилками в роботі.

13. Приготування двох порцій кофе одночасно.

14.  Трубка надання гарячої води/пару.

15. Два незалежних бойлера для води та пару

16. Режим автоматичної промивки і чистки.