«Кримський титан» Фірташа побачив змову українців і застрахувався у росіян
02.02.2012   //   84 Переглядів

ПрАТ «Кримський титан» 19 січня за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ «Провідна» на страхування іпотеки та обладнання. Вартість угоди склала 276 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Строком на один рік застраховано два об’єкти нерухомості вартістю 118 млн грн. та обладнання вартістю 111 млн грн. Основним акціонером ПрАТ «Провідна» є російська компанія «Росгосстрах».

В тендері також брали участь ПАТ «СК «ВУСО», ПАТ «СК «Саламандра-Україна» і ПАТ «СК «Скіфія». Конкурсний комітет відмітив, що фірма «Скіфія» надає послуги від імені та за дорученням «Саламандри-Україна», тому пропозицію «Скіфії», яка була найдорожчою на тендері, було відхилено.

ПАТ «СК «ВУСО» через ланцюжок акціонерів контролюється ПАТ «Компанія з управління активами «Альтера Ессет Менеджмент», кінцевим акціонером якої є невідомий громадянин Росії. Ця компанія володіє низкою активів, у тому числі донецькою страховою компанією «Кремінь». «Альтера» відома як один з власників телеканалу НТН, коли він контролювався Едуардом Прутником.