Партнери Юри Єнакіївського заробили на «Укргазвидобуванні» 105 мільйонів (додано)
30.12.2011   //  

(додано дані про закупівлю бурильних труб)

Філія Управління з переробки газу та газового конденсату ДК «Укргазвидобування» 19 грудня уклала угоди з ПАТ СКТБ «Комплекс» на придбання апаратури для автоматичного регулювання на загальну суму 42,54 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Комплект модернізації системи керування на І/А Series «Foxboro» УКР ШВПГКН коштуватиме 22,25 млн грн. Ще 20,29 млн грн. коштуватиме система автоматичного керування ЕЛОУ ШВПГКН.

Також 22 грудня ДК «Укргазвидобування» уклало угоду з СКТБ «Комплекс» на придбання 1620 тон бурильних труб за 62,05 млн грн.

За даними ДКЦБФР, до складу керівних органів ПАТ СКТБ «Комплекс» входять кілька представників донецьких компаній Сєдов Андрiй Миколайович, Верес Тетяна Володимирiвна, Нiкульченко Сергiй Сергiйович. Також Миронов Валерiй Юхимович і Кубiс Євген Вiкторович представляють «Родовід-банк», який до націоналізації контролювався структурами народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенко.

З врахуванням останніх закупівель, СКТБ «Комплекс» в 2011 році отримало підряди «Укргазвидобування» на суму 139,89 млн грн.