Армія державним коштом будує караулу Януковича православний храм в центрі Києва
29.12.2011   //   79 Переглядів

Міністерство оборони України 26 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Атомстроймеханізація» на роботи з реконструкції будівлі по вул.Дегтярівській, 19 в м.Києві (військова будівля №113/16) під храм Української православної церкви. Вартість угоди склала 1,83 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Міноборони хоче, щоб до березня 2012 року під храм УПЦ було обладнано одноповерхову будівлю, яка входить в комплекс зведених на початку ХХ століття споруд колишнього Дегтерєвського притулку (близько 10 споруд).

Конкурсною документацією передбачено, що майбутній храм має бути оснащений котлом опалення, кондиціонером, люстрами на 12,24 і 32 лампи. Будівництво фінансується коштами державного бюджету. ТОВ «Атомстроймеханізація» засновано Олександром Бутенко та москвичкою Наталією Чекаловою.

За даними Синодального відділу УПЦ Московського патріархату по взаємодії зі Збройними Силами, 16 листопада мощі покровителя православного воїнства святого великомученика Димитрія Солунського відвідали Президентський полк, розташований по вул.Дегтярівська, 19.

Нагадаємо, в Україні церква офіційно відділена від держави.