Ізраїльтяни зароблять ще 11 мільйонів на пестицидах в шести регіонах
20.12.2011   //   35 Переглядів

Міністерство екології та природних ресурсів та регіональні органи влади з 17 листопада по 14 грудня уклали низку угод з ізраїльською компанією ТОВ «С.І.Груп Консорт Лтд» (S.I. Group Consort Ltd.) на утилізацію непридатних для використання хімічних засобів захисту рослин на загальну суму 11,58 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської облдержадміністрації заплатить за видалення пестицидів 3,99 млн грн. Управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА – 0,52 млн грн. Головне управління з питань надзвичайних ситуацій Вінницької ОДА – 24 тис грн.

Управління агропромислового розвитку Білогірської райдержадміністрації АР Крим заплатить 1,61 млн грн. за знешкодження заборонених і непридатних до застосування 68 т хімічних засобів і тари з під них на території Білогірського району.

Міністерство екології та природних ресурсів України заплатить 5,43 млн грн. за а знешкодження непридатних до використання 243,26 т пестицидів і тари від них на території Миколаївської та Херсонської області.

З врахуванням останньої закупівлі компанія «S.I.Group Consort Ltd» цього року отримала підряди на утилізацію шкідливих речовин в різних регіонах України на суму 549,58 млн грн.