У Литвина за 3 мільйони замовили проекти атріуму над Радою та 9-поверхового офісного будинку
16.12.2011   //   45 Переглядів

Як повідомляється в «Віснику державних закупівель», Управління справами Верховної Ради України 13 грудня уклало дві угоди з власним Державним будівельним комбінатом на розробку проектно-кошторисної документації по двом об’єктам. За 1,14 млн грн. потрібно виготовити проект влаштування скляного перекриття внутрішнього дворика по вул.Грушевського, 5, та за 2,08 млн грн. проект прибудови до будинку парламентських комітетів по вул.Садовій, 3 (ІІ черга).

Державним будівельним комбінатом вже надана проектна пропозиція реконструкції основної будівлі Верховної Ради, яка передбачає «перекриття дворику прозорим заскленим меншим куполом з напівциркульним заскленням для утворення сучасного атріуму». Менший купол має урівноважити «загальний силует будинку, який після прибудови напівкруглого корпусу значно подовжився ліворуч, і купол (існуючий великий купол над сесійною залою – «НГ») змістився з центру композиції, що призвело до перевантаження правої частини фасаду».

Метою розробки проекту є «поліпшення умов роботи та розширення зони ділового спілкування народних депутатів». Реконструкція дасть можливість «використати дворовий простір як комфортне зі штучним кліматом місце для прийому делегацій, проведення офіційних і неофіційних зустрічей, прес-конференцій, телемостів та ін.», а також «захистити дворовий простір від атмосферних опадів» і «зменшити теплові витрати». Засклений двір додасть майже 1000 квадратних метрів до нинішньої експлуатаційної площі парламенту.

Друга черга реконструкції адмінбудинку по Садовій, 3 передбачає зведення нової 9-поверхової прибудови з несучим залізобетонним каркасом, зі стінами із пінобетонних блоків та системою зовнішнього утеплення. В підвальному поверсі планується влаштування паркінгу. Перша черга реконструкції йшла з 2005 року і за цей час було виконано реконструкцію другого-сьомого поверхів старого будинку, надбудовано восьмий-дев’ятий поверхи, переплановано та модернізовано інженерне обладнання підвальних приміщень.

Передбачається, що проектні роботи будуть завершені в четвертому кварталі 2012 року.

Долкладніше про закупівлю та “Топ-10 хамських парламентських закупівель”.