Готель Литвина, не пустивши журналіста «НГ», купив стільці по 7 тисяч до платинових столиків
15.12.2011   //  

ДП «Готельний комплекс «Київ» Управління справами апарату Верховної Ради 7 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Бароко Стиль» на придбання 36 стільців за 247 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Вартість одного стільця склала 6 857 грн. Згідно з конкурсною документацією, зображені на малюнку стільці мають бути виконані з масиву буку з елементами різьблення. Колір оздоблення – чорний глянець. Тканина оббивки чорна з білим малюнком у вигляді квітів, матеріал – шеніл (склад: 8%-віскоза,  43% поліестер, 49% поліакрил; щільність: 500 г/м.кв).

Раніше готель «Київ» за 230 тис грн. придбав десять чайних столиків і буфет, декоровані фольгою срібла і платини.

Нагадаємо, 10 листопада кореспондент «НГ» намагався потрапити на засідання комітету з конкурсних торгів готелю, на якому були розглянуті пропозиції щодо закупівлі зазначених стільців. Члени комітету не допустили його на засідання на підставі положень документації конкурсних торгів.  ГО «Незалежна асоціація журналістів» подала заяву в Генпрокуратуру щодо фактів порушеня п. 4 ст. 9 закону «Про здійснення державних закупівель», в якому зазначено, що при розкритті пропозицій на засіданні комітету з конкурсних торгів представники ЗМІ мають право бути присутніми.  Заяву передано до прокуратури Печерського району м. Києва.