Фонд соцстраху викинув 7 мільйонів на нібито потрібні бази даних
01.12.2011   //  

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України 25 листопада за результатами тендерів уклав низку угод з ТОВ «НВО «Ер-Джі-Дейта» на наукові роботи та програмування на загальну суму 7,39 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

1,25 млн грн. коштуватиме розроблення концепції, побудова та здійснення пілотного проекту державної електронної бібліотеки з питань безпеки виробництва, охорони та гігієни праці.

1,42 млн грн. коштуватимуть роботи по створенню бази даних з нормативно-довідковою інформацією у сфері охорони здоров’я та медичними довідковими матеріалами з встановлення діагнозу, методиками лікування та призначення лікарських препаратів щодо постраждалих на виробництві від виробничого травматизму і професійної захворюваності.

1,23 млн грн. коштуватимуть заходи щодо дослідження міжнародного досвіду у сфері трудової та професійної реабілітації потерпілих на виробництві.

1,82 млн грн. коштуватиме дослідження організаційно-правових засад профілактики та укріплення здоров’я працюючих, трудової та професійної реабілітації працюючих та постраждалих на виробництві.

1,68 млн грн. заплатять за розробку принципів та підходів підтримки наглядової діяльності за охороною праці та промисловою безпекою.

Нагадаємо, раніше Фонд соціального страхування від нещасних випадків уклав угоду з ОВ «Житлово-комунальний Союз України» на розробку трьох довідників по охороні праці на підприємствах ЖКГ, водопостачання та теплопостачання за 1,40 млн грн., тобто майже півмільйона гривень за один.