Державне таксі для «Конча-Заспи» коштує 20 тисяч на місяць
24.11.2011   //  

Будинок відпочинку «Конча-Заспа» 21 листопада уклав угоду з ДО «Автобаза Державного управління справами» на додаткові транспортні послуги. Вартість угоди склала 200 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Згідно з обґрунтування закупівлі, проведеної за неконкурентною процедурою «в одного учасника», придбано послуги п’ятьох автомобілів на період листопад-грудень. Таким чином використання одного автомобіля протягом місяця коштуватиме 20 тис грн., або 700 гривень на день.

Потреба в додатковій закупівлі виникла «в зв’язку зі збільшенням автотранспортних послуг». На початку року «Конча-Заспа» уклала угоду з автобазу ДУС на використання також 5 автомобілів вартістю 899 тис грн.

Будинок відпочинку Державного управління справами знаходиться на 34 кілометрі Столичного шосе. Він призначений для створення належних умов щодо прийому, перебування та відпочинку вищих посадових осіб держави, а також інших категорій осіб, обслуговування яких здійснюється Державним управлінням справами.