Півмільярда вуглепрому: половина Ахметова, чверть «януковичів» і десятина Пінчука
Державні підприємства вугільної галузі з 3 по 11 листопада за результатами тендерів уклали угоди на придбання товарів та послуг на суму 536,22 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Компанія «НВК «Гірничі машини» з групи Ріната Ахметова отримала підряди кількох держпідприємств на суму 269,91 млн грн.
Підряди на суму 110,06 млн грн. отримало ТОВ «ТД «Востоквуглемаш», засноване Анатолієм Ольмезовим. Він відомий як співзасновник ТОВ «Східавтотранс», яке входить до складу власників Асоціації «Донбаський Розрахунково-Фінансовий центр», пов’язаної з сім’єю Януковичів.
Компанія «Інтерпайп Україна» Віктора Пінчука заробила 58,62 млн грн. на постачанні сталевих труб для ДП «Ровенькиантрацит», контрольованого групою Ріната Ахметова.
ДП «Красноармійськвугілля» за 169,22 млн грн. придбало різне устаткування у АТ «НВК «Гірничі машини», ТОВ НВО «Червоний металіст», ТОВ «ТД «Востоквуглемаш».
ДП «Макіїввугілля» за 120,73 млн грн. придбало різне устаткування у АТ «НВК «Гірничі машини».
ДП «Торезантрацит» за 81,80 млн грн. придбало устаткування у ТОВ «НВО «Червоний металіст», ТОВ «ТД «Востоквуглемаш», ТОВ «Волнес», ПАТ «НВК «Гірничі машини», ФО-підприємець Варакін О.А., ТОВ «Ерлайт».
ДП «Ровенькиантрацит» за 58,62 млн грн. придбало труби сталеві у ТОВ «Інтерпайп Україна».
ДП «Сніжнеантрацит» за 51,08 млн грн. придбало послуги залізниці з перевезення вантажів, аналізатори метану, очисні комбайни, заклад очний комплекс на базі лебідки скреперної, станція насосна СНД100/32, трубопровід протипожежного захисту, провід та кабель, пристрої електричні комплектні високовольтні у ДП «Донецька залізниця», ТОВ «НВО «Червоний металіст», ТОВ «ТД «Востоквуглемаш».
ДП «Свердловантрацит» за 37,34 млн грн. придбало устаткування у кількох компаній.
ДП «Орджонікідзевугілля» за 7,30 млн грн. придбало устаткування та послуги збагачення вугілля у ТОВ «Юні-Групп», ТОВ «НВО «Червоний металіст», ТОВ НВКП «Техно-Сіз», ПрАТ «Центральна збагачувальна фабрика «Вуглегірська».
ДП «Селидіввугілля» за 2,92 млн грн. придбало сигналізатори метану у ТОВ «НВО «Червоний металіст».
ДП «Шахтарськантрацит» за 1,30 млн грн. придбало сигналізатори метану у ТОВ «НВО «Червоний металіст».
ДП «Донецька обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств» за 1,19 млн грн. придбало 332 тони вугілля Ар та 880 тон вугілля ДГр у ТОВ «Apec LTD».
ДП «Шахта ім.Ю.О. Гагаріна» за 1,10 млн грн. придбало прокладання підземних кабельних електричних силових мереж розподільних та локальних на напругу 6 кВ (у вертикальному стовбурі – 1173 м) у ТОВ «Укрспецмонтаж».
ДП «Волиньвугілля» за 0,89 млн грн. придбало апаратуру для автоматичного регулювання у ТОВ НВО «Червоний металіст».
ПАТ «ДТЕК ПЕМ – Енерговугілля» за 0,62 млн грн. придбало комп’ютери та оргтехніку у ПрАТ «Інформаційні комп’ютерні системи», ТОВ ВКФ «Рома, Лтд».
ДП «Луганськвугілля» за 0,60 млн грн. придбало перезарядження порошкових вогнегасників у ПрАТ «Макіївський завод «Факел».
ДП «Дзержинськвугілля» за 0,54 млн грн. придбало ремонт верстатів у ТОВ «Реммашрезерв».
ДП «Донецька вугільна енергетична компанія» за 0,51 млн грн. придбало димососи у ТОВ «НВО «Донвентилятор».
ДП «Шахта імені Максима Горького» за 0,30 млн грн. придбало насоси у ТОВ «Донбаська насосна компанія».
ПАТ «Шахтоуправління «Донбас» за 0,12 млн грн. придбало індивідуальні сигналізатори метану у ТОВ «НВО «Червоний металіст».