Партнер директора «Південної залізниці» отримав від залізниці ще 200 мільйонів
18.11.2011   //   62 Переглядів

СТГО «Південна залізниця» 11 листопада за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «НВО «Трансавтоматика» і ТОВ «Будівельно-монтажний поїзд – 870» на загальну суму 229,44 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

За роботи по впровадженню мікропроцесорних систем електричної централізації (ЕЦ), автоблокування та зв’язку (напільна частина) на дільниці Полтава – Красноград – Лозова «Трансавтоматика» отримає 29,40 млн грн., «Будівельно-монтажний поїзд – 870» – 200,04 млн грн.

Згідно з протоколом розкриття пропозицій, в тендері залізниці брали участь лише ці дві компанії, які розіграли між собою по перемозі. Їх пропозиції в кожному з двох лотів різнились між собою не більше ніж на 1%.

Дніпропетровське ТОВ «Будівельно-монтажний поїзд-870» контролюється Вадимом Похилько, який є одним з засновників ТОВ «Дніпротрансбудзв’язокавтоматика» разом з директором «Південної залізниці» Віктором Остапчуком, відомим як керівник фракції «Відродження» в Харківській облраді і довірена особа Віктора Януковича на виборах 2004 року. З врахуванням цієї закупівлі, цього року компанія отримала підряди «Південної залізниці» на суму 414,58 млн грн.

Дніпропетровське ТОВ «НВО «Трансавтоматика» зі статутним капіталом 18,5 тис грн. зареєстровано на Юхима Пожарського та Віталія Жадана.