Техобслуговування одного «мерседеса» «Енергоатому» без черги коштує дорожче двох «ланосів»
16.11.2011   //   374 Переглядів

ВП «Управління справами» ДП «НАЕК «Енергоатом» 7 листопада за результатами тендеру уклало низку угод на послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів до жовтня 2012 року на загальну суму 2,20 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Згідно з конкурсною документацією, ТОВ «Юніком Авто» отримає 950 тис грн. за обслуговування п’яти «мерседесів» – два марки S 500, S 500, два Е-320, і один МL-350 (авто цих марок на фото).  Середня вартість ТО одного «мерсу» склала 190 тис грн.

ТОВ «Автосоюз» отримає 1,10 млн грн. за обслуговування двох «ауді», дванадцяти «шкод» та шести «фольксвагенів» (марки: Ауді А-8, А-6, Шкода Октавія, Шкода Суперб, Фольксваген Пасат, Фольксваген Транспортер, Фольксваген Мультівен, Фольксваген Каравела, Фольксваген LT-35).

Обслуговування компанією «ІнтерБус» одного автобусу МАЗ-152062 коштуватиме 150 тис грн.

Управління справами «Енергоатому» в конкурсній документації ставило вимого щодо розташування станцій технічного обслуговування, які повинні бути розміщені в м. Києві, та бути розташованими не більш п’ятнадцяти кілометрів від вул. Кіквідзе 17. Також усі автомобілі НАЕК «Енергоатом» повинні обслуговуватися позачергово.

Довідково

Найдорожча комплектація автомобіля «Ланос» від вітчизняного виробника – запорізького автозаводу народного депутата Таріела Васадзе (Партія регіонів) – коштує 80 тис грн. Це майже в 2,5 рази дешевше ніж річне обслуговування одного «мерседеса» атомників.