Екс-чиновник заробив на одному довіднику по охороні праці більше, ніж Пєлєвін за рік
15.11.2011   //   63 Переглядів

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 9 листопада за результатами тендерів уклав низку угод з ТОВ «Житлово-комунальний Союз України» на розробку довідників, проведення досліджень та організацію семінарів на загальну суму 4,49 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Розробка трьох довідників по охороні праці на підприємствах ЖКГ, водопостачання та теплопостачання коштуватиме 1,40 млн грн., тобто майже півмільйона гривень за один. Довідники повинні мати інформацію щодо правил охорони праці, протипожежної безпеки, профілактики професійних захворювань, тощо. Вартість розробки одного такого довідника перевищує річний заробіток письменника Віктора Пєлєвіна, який оцінювався в $50 тис.

Дослідження умов праці працівників на підприємствах житлово-комунальної галузі коштуватимуть 2,29 млн грн. Розроблені за результатами дослідження рекомендації мають містити пропозиції щодо змін до діючих правил, проведення заходів з пропаганди безпечних умов праці в ЖКГ і тому подібне.

«Житлово-комунальний Союз України» також отримає 0,78 млн грн. за організацію та проведення семінарів з питань охорони праці, а також 25 тис грн. за проведення науково-практичного семінару за участю керівників обласних організацій – учасниць соціального партнерства.

Засновниками ТОВ «Житлово-комунальний Союз України» є Іван Івченко та Андрій Самарін, яки у 2006-08 роках керував державною корпорацією «Укрресурси» міністерства економіки.