Екс-керівник «Укравтодору» та друзі одеського губернатора освоять 100 мільйонів
14.11.2011   //  

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області 7 листопада за результатами тендерів уклала низку угод на ремонт доріг в області. Загальна вартість угод склала 101,55 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ВАТ «Уманьавтодор» за 41,49 млн грн. здійснить поточний ремонт ділянок дороги державного значення Р-06 Ульяновка – Миколаїв загальною протяжністю 24,01 км.

За даними SMIDA, 77% акцій «Уманьавтодору» належать Бахтіяру Сапаєву, який в 2010 році очолював державну компанію «Автомобільні дороги України», а ще раніше керував Службою автодоріг в Черкаській області. У вересні підприємство отримало підряд вартістю 117,81 млн грн. на будівництво автомобільної дороги в м. Ірпінь Київської області, а до того – 105,09 млн грн. на поточний ремонт автодороги державного значення Київ – Ковель – Ягодин (на Люблін) у межах Волинської області.

ТОВ «Ростдорстрой» за 60,06 млн грн. здійснить поточний ремонт ділянок дороги державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ загальною протяжністю 16,403 км. Вартість ремонту одного кілометру дороги склала 4 млн грн.

ТОВ «Ростдорстрой» входить до інвестиційної групи «Рост». Гендиректор «Росту» Юрій Шумахер є депутатом Одеської міськради. За даними ЗМІ, група входить в сферу інтересів губернатора Едуарда Матвійчука та авторитетних бізнесменів Олександра Жукова і Олександра Ангерта. Раніше до складу засновників «Ростдорстрою» входив Григорій Шевчук, відомий як депутат Ужгородської міськради. Нагадаємо, одеський губернатор Едуард Матвійчук є вихідцем з Закарпаття.