З Луцьку та Севастополя 14 осіб державним коштом поїдуть навчатися до «Туманного Альбіону»
09.11.2011   //   100 Переглядів

Луцький національний технічний університет та Севастопольський національний технічний університет 1 листопада за результатами тендерів уклали низку угод на послуги з навчання студентів та педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах за кордоном. Загальна вартість угод склала 109,18 тис британських фунтів-стерлінгів або 1,40 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Луцький національний технічний університет за 29,7 тис фунтів відправить три особи на навчання до Гліндворського університету (Glyndwr University, Уельс, Великобританія).

Севастопольський національний технічний університет за 77,48 тис фунтів відправить 4 особи на навчання та 5 на стажування до того ж університету. Крім того, СНТУ віддасть одну тисячу фунтів за навчання однієї особи в Лондонському університеті, Королівському коледжі Лондону (London’s University, King’s College London, Англія, Великобританія). Також тисячу фунтів коштуватиме навчання однієї особи від СНТУ в Університеті Страсклайду (University of Strathclyde, Шотландія, Великобританія).

Всі закупівлі здійснено за процедурою «у одного учасника», що в обґрунтуваннях пояснено відсутністю конкуренції. Джерелом фінансування є державний бюджет. Строки надання послуг: з жовтня 2011 по вересень 2012 року.

Нагадаємо, нещодавно навчання в Гліндворському університеті замовив Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка. Невідома кількість викладачів з Полтави навчатиметься в Уельсі за 282 тис грн., що відповідає 22 тисячам фунтів (за курсом НБУ).