Покращення офісів вже сьогодні: 10 мільйонів для суддів столиці, Бердянська і Харкова
09.11.2011   //  

Органи судової влади з 25 жовтня по 1 листопада за результатами тендерів уклали низку угод на ремонт своїх будівель на загальну суму 10,43 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Вища кваліфікаційна комісія суддів України замовила ТОВ «СТС-Генпідряд» ремонт будівлі по вул. Жилянська, 120-А вартістю 2,49 млн грн. Потрібно частково замінити оцинковану покрівлю даху, частину декоративних ліпних елементів на фасаді, встановити тепловий лічильник в бойлерній, плитки та покрівлі на ганках, замінити електрообладнання та електроосвітлення  на поверхах 1, 2, 4, частково замінити сантехніку, встановити металопластикові двері на сходах та металопластикові вікна, тощо.

Вищий господарський суд України замовив ПП НВФ «Консал» ремонт покрівлі за 0,25 млн грн.

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області замовило ТОВ «Центр будівельних технологій» реконструкцію нежитлової будівлі по вул.Комунарів, 64 в Бердянську під приміщення суду з розширенням та надбудовою п’ятого поверху (загальнобудівельні роботи, шахта ліфта, трубопроводи внутрішні). Вартість угоди склала 4,96 млн грн.

Харківський апеляційний господарський суд замовив ТОВ «Стальконструкція» додаткові роботи з реконструкції існуючої нежитлової двоповерхової будівлі з надбудовою та прибудовою приміщень по пр.Правди, 13 в м.Харкові. Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки «Стальконструкція» виконує роботи з реконструкції будівлі за договором від 17 червня 2010 р. Вартість минулорічної угоди складає 8,18 млн грн.