Продавці білизни освоїли на будівництві в Прикарпатті ще 3 мільйони
08.11.2011   //   53 Переглядів

Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації 31 жовтня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ «Квант Агро ЛТД» на будівельні роботи загальною вартістю 3,43 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Переможець тендерів за 1,63 млн грн. здійснить реконструкцію покрівлі загальноосвітньої школи №6, що знаходиться по вул. Леонтовича в м. Коломия. 437 тис грн. підуть на капітальний ремонт дитячого навчального закладу «Веселка» в селі Отинія, Коломийського району. За 1,36 млн грн. фірма зробить капітальний ремонт онкогематологічного відділення ОДКЛ, що знаходиться по вулиці Є. Коновальця в Івано-Франківську.

Нагадаємо, на початку жовтня Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації замовило будівельних робіт на 38,21 млн грн, серед яких 5 млн грн. отримало «Квант Агро ЛТД». Засновником фірми є Петро Біленчук. Раніше фірма вигравала тендери управління ЖКГ Івано-Франківської ОДА на продаж вугілля, а також було постачальником спідньої білизни та бавовняної тканини для ДП «Львіввугілля».