У Києві викрали «короля контрабанди» західної митниці. Чоловік заплатив $2 млн за свободу
07.11.2011   //   3091 Переглядів

4 жовтня в 23.45 в будинку на Липській, 15а, було викрадено бізнесмена, прізвище якого рідко з’являється в ЗМІ – Іллю Павлюка.

Після того, як викрадення пройшло успішно (незважаючи на охорону бізнесмена), злочинці почали вимагати викуп у сумі $2 млн, пише Юрій Бутусов у «Цензор. Нет».

Сім’я погодилась виплатити, однак звернулась до правоохоронців. Операція міліції по затриманню злочинців провалилась, і два мільйони потрапили до викрадачів. Після цього Павлюка відпустили на волю. Згодом міліції пощастило: через три дні лідер злочинного угрупування за кличкою «Казах» вирішив придбати собі «Мерседес» за 150 тисяч доларів. Готівкою, і в автосалоні. У результаті всі злочинці були заарештовані.

Більш цікавим фактом є те, чому злочинці вважали, що у Павлюка є 2 млн. доларів.

«Про цю людину немає ніякої інформації в інтернеті, крім кількох постів на інтернет-форумах, де його хтось називає «королем контрабанди на західному кордоні». У нього немає заводів, супермаркетів, нафтових вишок, банків. Він не є великим платником податків. І тим не менш, у цього сучасного Корейко легко знаходиться сума в 2 мільйони доларів США, яку його сім’я передає на першу вимогу викрадачів.

Ілля Павлюк – виходець з Чернівців. Однак останні 15 років постійно проживає в Києві. У нього, як вважають деякі, вельми незвичайна професія – Павлюк «вирішує питання» з переміщення вантажів через митний кордон України. Хтось називає це імпортом. Хтось називає це контрабандою в особливо великих масштабах.

Бандити прекрасно були знайомі з діяльністю Павлюка. Як встановили оперативники, «Казах» знав Павлюка ще по спільній діяльності в Чернівцях. І він також займався питаннями імпорту – як і всі інші кримінальні лідери Чернівців. Деякий час тому бандит запропонував Павлюку увійти в його бізнес. Проте Павлюк послався на свою високопоставлену «дах», і від такого партнера відмовився.»,- пише «Цензор».

У коментарях до тексту читачі сайту уточнили, що Павлюк є одним із спонсорів чернівецького футбольного клубу «Буковина» і комерційним директором чернівецького «Калина-транс».