Балога без конкурсу дав 3 мільйони на розмінування Севастополя, де раніше розікрали гроші
31.10.2011   //  

ДП «Мобільний рятувальний центр МНС України» 25 жовтня уклало угоду з ПП Будівельно-монтажне об’єднання «Рістон» на гірничопрохідницькі роботи в Інкерманських штольнях (м.Севастополь) в обсязі 1191 м3. Вартість угоди, розрахованої до грудня 2011 року, склала 3,24 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи зі знешкодження вибухонебезпечних предметів та недопущення несанкціонованого вилучення вибухонебезпечних предметів для використання в кримінальних цілях направлені на відвернення небезпеки від населення міста Севастополя, йдеться в обґрунтуванні закупівлі, проведеної за неконкурентною процедурою «у одного учасника».

Чому підряд вартістю 3,24 млн грн. віддано саме ПП «Рістон» в обґрунтуванні не пояснюється.

Нагадаємо, в серпні 2010 року севастопольська прокуратура повідомила про результати перевірки законності витрат бюджетних видатків, направлених на розмінування Інкерманських штолень. Посадові особи підприємства, яке виконувало тоді роботи, незаконно заволоділи грошима шляхом зловживання своїм службовим становищем, що призвело до збитків держави в особливо крупних розмірах. Про суму вкрадених коштів і результати карної справи не повідомлялось.