Фартовий «Південьзахідшляхбуд» додатково отримав 30 мільйонів, бо «ціни зросли»
26.10.2011   //   57 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області за результатами тендерів 18 жовтня уклала угоди з ПАТ «Південьзахідшляхбуд» на будівництво дороги Каціри – Осіч та капремонт мосту через р. Удай. Загальна вартість угод склала 31,27 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Компанія-переможець за 13,13 млн грн. здійснить продовження робіт по скорегованій документації на будівництві дороги місцевого значення Каціри – Осіч (км 0+000 – 5+193). Крім того, переможцю дістались 18,14 млн грн. на завершення ремонту мостового переходу через р. Удай на дорозі місцевого значення Прилуки – Варва – Срібне – Обухове (км 19+900 – 20+600).

Обидві закупівлі здійснено за неконкурентною процедурою «у одного учасника»,  що пояснено відсутністю конкуренції. Раніше «Південьзахідшляхбуд» був обраний генпідрядником за процедурою «відкриті торги», а потім відбулось коригування проектної документації. «Зміни в нормативних документах та значний ріст вартості матеріалів, що привело і до зміни обсягів робіт ,які необхідно виконувати, стали підставою для коригування проектно-кошторисної документації», – йдеться в обґрунтуванні.

ПАТ «Південьзахідшляхбуд» входить в київську будівельну корпорацію «Золоті Ворота».  Нагадаємо, раніше «Південьзахідшляхбуд» отримало підряд на будівництво дороги Київ – Харків – Довжанський в Харківській області вартістю 850 млн грн. при ціні будівництва 72 млн грн/км.