Донецька залізниця налізингувала у «януковичів» московський дефектоскоп за 37 мільйонів
14.10.2011   //   465 Переглядів

ДП «Донецька залізниця» за результатами тендеру 22 вересня уклало угоду з ПАТ «Лізингова компанія «Укртранслізинг» на послуги фінансового лізингу (сублізингу) для придбання вагону-дефектоскопу ВД-УМТ-1 виробництва ТОВ НВП  «ТВЕМА» (м. Москва). Вартість угоди склала 37,08 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ВД-УМТ-1 повинен виявляти і реєструвати дефекти рейок ультразвуковим і магнітним методами. Система намагнічення дозволить виявляти поперечні тріщини на глибині до шести міліметрів від поверхні рейки.

 

За врахуванням цієї закупівлі, «Укртранслізинг» у вересні уклав угоди з підрозділами «Укрзалізниці» на лізинг рухомого складу на суму 573,57 млн грн.

За даними SMIDA, 49,96% акцій «Укртранслизингу» володіє донецьке ТОВ «Лемтранс», 41,73% — Фонд держмайна України. 2,33% акцій належить донецькій корпорації «Міжрегіональий промисловий союз» (МПС), основним власником якої є сам «Лемтранс». Директором МПС до призначення керівником «Укрзалізниці» працював Володимир Козак.

«Лемтрансом» володіють ПАТ «Систем Кепітал Менеджмент» Ріната Ахметова, ТОВ «Сервіс-Охорона-Транспорт» Антона Пригодського, ПАТ «АРС» Ігоря Гуменюка, а також ТОВ «Укрпромінвестактив» і ТОВ «СПС-груп», пов’язані з компаніями, що приймали участь у землевідводі для резиденцій Віктора Януковича «Межигір’я».