На залізниці за тиждень розпиляли чверть мільярда. Половина дісталась партнеркам Бродського
12.10.2011   //   131 Переглядів

Підприємства «Укразалізниці» за результатами тендерів з 30 вересня по 4 жовтня уклали низку угод на придбання товарів та робіт на загальну суму 271,09 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ДП «Укрзалізничпостач» придбало різного обладнання і устаткування на 133,58 млн грн. Найбільші підряди отримало ТОВ «Стейс», яке поставить кабельно-провідникову продукцію на 115,57 млн грн. ТОВ «Стейс» з статутним капіталом у розмірі 46 тис грн. було засновано Світланою Карплюк і Люсею Гордич, бізнес-партнерками Євгена Бродського (ТОВ «Черняхівський нерудпром»). Це брат Михайла Бродського, близького до віце-прем’єра-міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, у чиєму підпорядкування знаходиться «Укрзалізниця».

Також ДП «Донецька залізниця» замовила державному «Стрийському вагоноремонтному заводу» роботи з капітального ремонту  400 піввагонів (з продовженням терміну служби до 6 років) на 47,30 млн грн.

Державна адміністрація залізничного транспорту України замовила послуги з капітального ремонту КР-1, КР-2, КРП і модернізації тягового та моторвагонного рухомого складу «Укрзалізниці» на суму 90,12 млн грн. Підряди отримали Жмеринське підприємство «Експрес», ВАТ «Тепловозоремонтний завод», ПрАТ «Львівський ЛРЗ», ПрАТ «Дніпропетровський ТРЗ», ПрАТ «Запорізький ЕРЗ».