Януковичу за 17 мільйонів будують гостьовий будинок в Прикарпатті
07.10.2011   //  

Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації 30 вересня уклало угоду з ТОВ «УНР ПІБ» на будівництво гостьового будинку по вул.Зарічній в селі Гута, де знаходиться президентська резиденція «Синьогора». Вартість угоди склала 17,30 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Будівельні послуги придбано по неконкурентній процедурі закупівлі «у одного учасника», оскільки в Івано-Франківській ОДА бажають уникнути «негативних наслідків, пов’язаних із невиконанням доручень Уряду та реалізації державних програм, які віднесені до невідкладних заходів».

«На об’єктах необхідно виконати проектні та будівельно-монтажні роботи, на що залишилось не так багато часу. Крім того, будівельно-монтажні роботи будуть виконуватися в кліматичних умовах Західного регіону, де погодні умови з настанням осені являються досить складними», – йдеться в обґрунтуванні закупівлі.

Гостьовий будинок в «Синьогорі» наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.05.2011 р. № 55 ввійшов до Переліку об’єктів державної форми власності, що є пріоритетними об’єктами державного та регіонального значення, перебувають у незадовільному стані та потребують невідкладного проведення робіт з будівництва, реконструкції і проведення ремонтних, проектних робіт.

Нагадаємо, в серпні Івано-Франківська ОДА замовила цій же фірмі реконструкцію головного корпусу з інженерним блоком по вул.Зарічна, 4 на суму 86 млн грн. В липні ДП «Резиденція «Синьогора» уклало угоду на завершення капітального ремонту інженерних мереж та ремонтно-відновлювальних робіт об’єктів резиденції на суму 21,00 млн грн.