Литвин клеїть дурня з непричетністю до паркану. Документ Ради про ремонт огорожі
06.10.2011   //   69 Переглядів

Управління справами Верховної Ради України 30 вересня уклало угоду з власним Державним будівельним комбінатом на роботи з капітального ремонту адміністративних будинків Верховної Ради України по вул.Грушевського, 5, вул.Грушевського, 18/2 та вул.Інститутській, 8. Вартість угоди склала 9,45 млн грн.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «у одного учасника». В обґрунтуванні закупівлі (повністю документ тут) необхідність виконання капітального ремонту адміністративних будинків парламенту пояснюється «фізичним зносом металу огорожі адміністративного будинку по вул. Грушевського, 5; фізичним зносом покрівлі, що як наслідок призвело до затікань атмосферних опадів, пошкодженням оздоблення фасадів та аварійного стану балконів адміністративного будинку по вул. Грушевського, 18/2; необхідністю модернізації теплового пункту та системи вентиляції з монтажем автоматики та проведенням пусконалагоджувальних робіт в адміністративному будинку по вул. Інститутській, 8».

В документі немає розбивки загальної суми контракту по окремим об’єктам.

Нагадаємо, голова парламенту Володимир Литвин заперечує причетність парламенту до появи масивної огорожі довкола будинку на вул. Грушевського, 5, де проходять сесійні засідання.

«Я ще раз вам кажу, що Верховна Рада абсолютно жодного відношення до цього паркану не має», – сказав Литвин 4 жовтня.

На питання, хто ж тоді має відношення до встановлення паркану, Литвин порадив журналістам з’ясувати це самим, додавши, що теж зробить відповідний запит, «щоб ніхто не міг відхрещуватися від нього (паркану)».

Вищезгадане обґрунтування підписано заступником завідувача відділу будівництва та ремонту Управління справами В.Сидоренко.

Нагадаємо, на початку вересня перед фасадною стороною парламенту з’явилась двометрова огорожа, яка відділила парламентську площу від Ватутінського парку. Під час штурму афганцями будівлі Ради 20 вересня стару невеличку огорожу було зламано і на її місті згодом з’явилась масивна огорожа, яка повністю відділила Раду від народу.