Донецьку лікарню Бахтєєвої відремонтують за 11 мільйонів
29.09.2011   //   99 Переглядів

КЛПУ «Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання» за результатами тендерів 22 вересня уклало низку угод на капітальний ремонт корпусів лікарні. Загальна вартість підрядів склала 11,09 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

КП «Трест Донецькжитлобуд №1» за 5,45 млн грн здійснить ремонтно-будівельні та сантехнічні роботи, встановить електроосвітлення, силове електрообладнання, пожежну автоматичну сигналізацію, систему уповіщення про пожежу, систему палатної сигналізації, роботи, замінить дизельгенератор. Крім того, підприємство здійснить реконструкцію корпусу №12 (діагностичного центру) з будівництвом одноповерхової прибудови для розміщення апарату МРТ.

ПП «Стройсервіс» Олексія Ісікова за 5,64 млн грн. здійснить капітальний ремонт фасаду корпусу №8 комунальної лікувально-профілактичної установи.

З 2004 року генеральним директором КЛПУ «Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання» значиться народний депутат від Партії регіонів, голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Тетяна Бехтєєва.