ЖКГ області поглинуло 40 мільйонів
23.09.2011   //  

Управління ЖКГ Дніпропетровської облдержадміністрації (ОДА) за результатами тендерів 16 вересня уклало низку угод на реконструкцію комунальних мереж, поточний ремонт та будівництво доріг області. Загальна вартість договорів склала 43,93 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ПАТ «Криворіжжитлобуд» за 21,81 млн грн. здійснить реконструкцію каналізаційних мереж і очисних споруд в Павлограді. Головними акціонерами підприємства є голова правління ПАТ Віктор Геночкин, який є депутатом Криворізької райради від Партії регіонів, Алла Чернявська та Ольга Отфiновська.

ПВКП «Мелік» за 7,56 млн грн. виконає поточний ремонт доріг на вулицях 50 років Жовтня, Богми та шляхопроводу в центральній частині Синельникове, вулиці Свердлова в с. Тритузне, провулка Садовий в смт. Новопокровка Солонянського району. Фірму заснував Гарік Мелікян, який також є депутатом Синельниківської міськради від Партії регіонів.

ПВКП «БК «Арва» Мехака Мусеяна за 7,01 млн грн. здійснить будівництво автомобільної дороги по вулиці Привокзальній у Вільногірську.

ТОВ «Омега СК» Олександра Сухіна за 5,89 млн грн. виконає реконструкцію каналізаційного колектору по вулицям Дзержинського, Шевченка в Новомосковську.

ПП «Сегмент» Валерія Мороза за 1,65 млн грн. здійснить поточний ремонт проїжджої частини по вулицям Квітів, Харитонова, Каштанів в Дніпродзержинську.