Будівельний партнер Януковича виписав фірми з Києва ремонтувати Донецьку облраду за 6 мільйонів
23.09.2011   //   36 Переглядів

Комунальне підприємство по обслуговуванню адміністративних будинків м.Донецька за результатами тендеру 21 вересня уклало угоди на капітальний ремонт будівлі Донецької облради і прибудинкової території на суму 6,25 млн грн. Всі роботи мають бути виконані до Нового Року. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Деко Екс» за 4,25 млн грн. проведе роботи по будівлі ради. У тому числі мають бути відремонтовані системи водопостачання, 30 санвузлів, замінено електроосвітлення фасаду, проведені роботи по облицюванню віконних відкосів, цоколя, будівельні роботи в переході до сесійної зали, внутрішньому опорядженню холлу.

ТОВ «БФ «Дах-Сервіс» отримає 2,00 млн грн. за ремонт прибудинкової території. У тому числі потрібно покласти нову тротуарну плитку, бордюри, облицювати колони і сходи мармуровими плитами, прокласти поліетиленові труби каналізації.

Ремонтні фірми зареєстровано в Києві на мешканців столиці Ірину Гавриленко і Сергія Кузнєцова. Окрім них в тендері не приймала участь жодна інша фірма, у тому числі з Донецьку.

Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбулося 26 серпня, через три тижні після обрання новим головою Донецької облради Андрія Федорука, бізнес-партнера президентського сина Олександра Януковича по будівельній фірмі «Менеджмент Асетс Корпорейшн».

6,5 мільйонів гривень на ремонт своєї будівлі депутати облради виділили 9 червня. Це в чотири рази більше, ніж облрада в той же день виділила на ремонт дитячих молочних кухонь області (1,26 млн грн.) і на капремонт обласного лялькового театру (0,5 млн грн.).