30 мільйонів на будівництво школи традиційно отримав волинський «Житлобуд»
20.09.2011   //   94 Переглядів

Головне управління містобудування, архітектури та ЖКГ Волинської облдержадміністрації (ОДА) за результатами тендерів 14 вересня уклало угоди на будівництво двох загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня в селах Любохини Старовижівського району та Карпилівка Ківерцівського району. Загальна вартість угод склала 37,99 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Житлобуд-2» за 31,52 млн грн. побудує загальноосвітню школу в селі Любохини Старовижівського району.

Нагадаємо, на початку вересня «Житлобуд-2», яке очолює Леонід Стефанович, отримало підряди від Волинської ОДА на реконструкцію банку під райлікарню та ремонт інших об’єктів вартістю 15,55 млн грн. Враховуючи останню угоду, з початку року підприємство заробило на підрядах архітектурного управління Волинської ОДА 83,33 млн грн.

ПрАТ «Рембудуправління-Вишків-АТ» виконає роботи 2-ї та 3-ї черги з будівництва загальноосвітньої школи в с. Карпилівка Ківерцівського району за 6,47 млн грн. Підприємство очолює Олександр Смаль. На останніх місцевих виборах Смаль безуспішно балотувався до Волинської облради третім номером від Партії народної довіри, яку очолює екс-керівник «Першого кредитного товариства» Андрій Азаров. ЗМІ називають одесита Азарова аферистом, завдяки якому було заарештовано голову Держфінпослуг Василя Волгу.