Як і за скільки КМДА розважає своїх гостей бюджетним коштом
12.09.2011   //   154 Переглядів

Київська міська державна адміністрація

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ

на закупівлю послуг туристичних агентств і туроператорів; послуги екскурсоводів (послуги з організації подорожей, що передбачає надання комплексних послуг з забезпечення проживання в готелях та харчування, проведення культурно-розважальних заходів, а також послуги осіб, що володіють іноземними мовами та інше)

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Технічне завдання визначає запланований обсяг послуг та їх важливі характеристики, що є обов’язковими для дотримання переможцем конкурсних торгів. Повне та своєчасне виконання всіх викладених нижче вимог до послуг із забезпечення перебування делегації є відповідальністю виконавця і контролюється замовником.

Недотримання та порушення Технічного завдання (включаючи його часткове невиконання) є підставою для вжиття замовником штрафних санкцій, які не звільняють від виконання договору, а також дострокового розірвання договору з компенсацією понесених Замовником збитків та майбутніх витрат, обумовлених розірванням договору. Відповідальність Виконавця відображена в основних умовах до договору.

Ціни й загальна вартість послуг наводяться учасником торгів з урахуванням ПДВ та інших необхідних податків і зборів у Додатку 1 до цього Технічного завдання. Переможець зобов’язаний надавати послуги, які є предметом закупівлі цих конкурсних торгів, за цінами, які не перевищують ціни, вказані ним у пропозицію конкурсних торгів, протягом всього терміну дії договору. Підвищення цін не припускається. Всі розрахунки здійснюються Замовником по факту надання послуг, або за умови відтермінування оплати. Замовник не несе відповідальності за зміни в кількості учасників, перенесення часу та інших параметрів послуг, які надаються Виконавцем (включаючи незаселення готельних  номерів,   внесення   корективів  у  харчування, в тому числі перенесення та відміна прийомів, зміна кількості осіб та місця їх проведення), і не компенсує понесені Виконавцем у наслідок цього витрати.

Виконавець забезпечує постійний супровід кожної делегації своїм представником протягом всього терміну її перебування в місті згідно з програмою перебування, дотримуючись вимог Замовника.

Розміщення. Розміщення делегації здійснюється у готелях, які:

 • пройшли відповідну сертифікацію, отримавши категорії *****, ****, ***;
 • розташовані не далі, ніж 5 км автомобільного маршруту від будинку Київської міської державної адміністрації за адресою вул. Хрещатик, 36;
 • мають зручні умови для під’їзду, зупинки, паркування представницького й туристичного автотранспорту;
 • мають у своїх приміщеннях ресторани належного рівня;
 • здатні забезпечувати необхідний рівень безпеки гостей;
 • мають ступінь фізичного та морального зносу основних фондів менше 50%
 • надають інформаційну туристичну підтримку гостям з дотриманням вимог, розроблених та рекомендованих Головним управління комунального господарства Київської міської державної адміністрації;
 • не перевантажені іншими почесними гостями та проведенням важливих заходів, здатних ускладнити обслуговування гостей Київської міської державної адміністрації;
 • розташовані на маршруті прибуття-відбуття делегації з будинку Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36) до міжнародного аеропорту «Бориспіль» (бажано).

Виходячи з зазначених критеріїв розміщення гостей проводиться в готелях «ІнтерКонтиненталь», «Опера», «Хаят Рідженсі», «Прем’єр-Палац», «Редіссон САС», «Дніпро», «Президент-готель «Київський», «Київ», «Національний», «Рів’єра», «Поділ-Плаза», «Русь Інтернешнл», «Либідь», «Україна» або еквівалент.

Виконавець надає можливість представнику Замовника у день прибуття делегації (а в разі виникнення необхідності – раніше) здійснювати контроль технічного стану номерів заброньованих для членів делегації. В разі наявності зауважень, вони мають бути оперативно усунені до початку розміщення гостей. В разі відсутності такої можливості виконавцем мають бути негайно запропоновані інші рівноцінні номери, які також підлягають контролю з боку замовника.

Контролю з боку Замовника та Виконавця підлягає весь комплекс послуг і вся інфраструктура готелю.

Замовник залишає за собою право змінювати готель для розміщення делегації виходячи з графіку та маршруту перебування делегації, історичних і культурних особливостей дружньої країни та міста, які вона представляє, рівня делегації, її складу та загальної кількості, а також індивідуальних побажань членів делегації, погодних умов.

Розраховуючи вартість послуг із розміщення делегацій у готелях, учасник вказує вартість номера із сніданком для однієї особи з урахуванням всіх податків та зборів.

Харчування. Послуги щодо харчування делегацій, а саме обіди, вечері (у тому числі урочисті) надаються Виконавцем у ресторанах та інших визначених Замовником приміщеннях (залах, холах, терасах та відкритих  майданчиках, палубах, якщо йдеться про організацію виїзного обслуговування (послуги кеттерінгу)).

Замовник самостійно обирає ресторани для обслуговування виходячи з Рекомендацій «Характеристики закладів громадського харчування за типами й класами» (лист Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 09.09.98 № 15-03/29- 577а), а також безпосередньо оцінюючи якість кухні, склад меню, винної карти, підготовку персоналу та якість обслуговування, оформлення інтер’єрів та технічний стан закладу, завантаженість закладу, умови під’їзду та паркування, безпеку. Тому, пропонуючи ціну послуг із харчування (обіди, вечері (у тому числі урочисті)) претенденти мають виходити з того, що з метою забезпечення високого рівня культури обслуговування високих зарубіжних гостей, дотримання вимог Державного Протоколу та Церемоніалу України, послуги харчування надаються у перелічених нижче закладах м. Києва (назва ресторану, адреса):

 • «Біблос», вул. Артема, 20,
 • «Липський особняк», вул. Липська, 15,
 • «Марше», вул. Велика Васильківська, 13,
 • «Нобель», вул. Червоноармійська, 65,
 • «Первак», вул. Рогнідинська, 2,
 • «БельVедер», вул. Дніпровський спуск, 1,
 • «Лео Клаб», Паркова дорога, 20,
 • «Маріо», вул. Л.Толстого, 14а,
 • «Егоїст», вул. Московська, 44,
 • «Конкорд», пл. Льва Толстого, бізнес центр,
 • «Сюрприз», вул. Пирогова, 3,
 • «Фелліні», вул. Городецького, 5,
 • «Царське село», вул. Івана Мазепи, 42/1,
 • ресторани та бари готелю «Прем’єр-Палас»,
 • ресторани та бари готелю «Хаят Рідженсі Київ»,
 • ресторани та бари готелю «ІнтерКонтиненталь»,
 • а також в інших закладах, якщо в цьому виникає необхідність у Замовника та за умови попереднього інформування Замовником про обраний заклад або еквівалент.

Необхідно також брати до уваги, що Замовник кожного разу погоджує місця харчування делегації в рамках наведеного вище списку та залишає за собою право їх змінювати виходячи з графіку та маршруту перебування делегації, історичних і культурних особливостей дружньої країни та міста, які вона представляє, рівня делегації, її складу та загальної кількості, індивідуальних побажань членів делегації, погодних умов особливостей інтер’єру та внутрішнього облаштування, меню та інших технічних причин.

Розраховуючи вартість обідів і вечерь претендент має виходити з універсальної кухні, включаючи фірмові страви, українську, європейську кухню, вегетаріанське меню.

Меню обіду чи вечері включає в себе: холодну та гарячу закуски, салат, першу страву, другу страву з м’яса, птиці чи риби з гарніром, десерт, хлібобулочні вироби. Напої включаються до вартості сніданків, обідів і вечерь виходячи з норм: віскі, коньяк- 75 г, горілка – 150 г, вино – 170 г, шампанське, мартіні – 200 г, сік – 0,25 л, вода мінеральна – 0,33 л, чай та кава – порція. Клієнти самостійно обирають конкретні страви та напої з меню ресторану.

Меню всіх обідів та вечерь (у тому числі урочистих) погоджує Замовник.

Претендент формує цінову пропозицію щодо організації харчування гостей зазначаючи вартість обіду, вечері (у тому числі урочистих) із розрахунку на одну особу.

Культурно-екскурсійне обслуговування. Виконавець надає екскурсійні послуги відповідно до «Порядку проведення екскурсійної діяльності у м. Києві», затвердженого рішенням Київської міської ради від 18.03.04 № 88/1298. Стандартне культурно-екскурсійне обслуговування передбачає проведення для членів делегації, протягом її перебування, таких екскурсій: «Головна площа України», «По Андріївському узвозу», «По Києво-Печерській лаврі». Маршрути екскурсій, їх зміст та тривалість визначаються відповідно до згаданого вище Порядку проведення екскурсійної діяльності у м. Києві та довідника «Київ екскурсійний (анотований перелік екскурсій)» Головного управління готельного господарства, туризму та курортів.

Замовник не несе відповідальності за зміну назви екскурсії, коригування дати й часу проведення, включаючи відміну.

Запізнення або інші порушення, допущені з боку екскурсовода звільняють Замовника від необхідності оплати послуги. Систематичні порушення призводять до заборони використання даного екскурсовода у подальшому.

Формуючи свою цінову пропозицію щодо екскурсійного обслуговування претендент виходить із вартості однієї екскурсії для групи кількістю до 15 осіб.

Транспортне забезпечення. Виконавець надає послуги у забезпеченні делегацій транспортними засобами з водієм, а саме: легковими автомобілями представницького класу, мікроавтобусами, а також екскурсійними автобусами під час проведення екскурсій.

Замовник визначає тип транспортного засобу, обсяги та умови роботи, час і місце подання та час відбуття.

Легкові автомобілі представницького класу – автомобілі, що здійснюють представницьку функцію, підвищеної комфортності, мають потужний двигун, кондиціонер, оснащені сучасними електронними системами, просторий салон, м’які зручні сидіння типу Mercedes-Benz S-класу, BMW 7-ї серії, Audi A8, Lexus LS, Nissan Infinity-Q45 або еквівалент.

Мікроавтобуси (16-19 місць) мають бути оснащені кондиціонером, мікрофоном, аудіотехнікою типу Мерседес Sprinter, Vario, Iveco Daily або еквівалент.

Екскурсійні автобуси (45-50 місць) – комфортабельні автобуси з м’якими зручними сидіннями, панорамним склом, оснащені wc, кондиціонером, кавоваркою, аудіо та відеотехнікою, мікрофоном, такі як Mercedes-Benz O 350, O 303, O 560 або еквівалент.

Всі транспортні засоби повинні відповідати вимогам безпеки, комфортності, державним стандартам, мати відповідний сертифікат та ліцензійну картку, бути в належному технічному і санітарному стані та укомплектовані відповідно до вимог Правил дорожнього руху.

Витрати на страхування, паливно-мастильні матеріали, а також на проходження відповідних реєстрацій, технічних оглядів, отримання дозволів, ліцензій, оплату роботи водія несе суб’єкт, що надає послугу.

Виконавець перевіряє стан та справність кожного замовленого транспортного засобу не пізніше ніж за добу до початку роботи та в разі необхідності усуває недоліки та забезпечує заміну аналогічним типом транспортного засобу.

Вартість транспортних послуг розраховується в гривнях з урахуванням усіх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.

Ціна пропозиції повинна розраховуватись:

(кількість кілометрів * (ціна за 1 км)) + (кількість годин * (ціна за 1 годину)).

 

Переклад і технічне забезпечення заходів. Для надання послуг перекладу Виконавець залучає тільки дипломованих, досвідчених фахівців, які досконало володіють спеціальною термінологією в таких сферах, як: регіональна економіка, місцеве самоврядування, право, містобудування, комунальне господарство, міський транспорт, екологія, культура, наука, освіта, охорона здоров’я та соціальний захист, промисловість і підприємництво, туризм, політика тощо.

Замовник визначає обсяги роботи, час і місце прибуття усних перекладачів, умови їхньої роботи й час відбуття. Замовник визначає обсяги письмового перекладу та час його виконання.

Замовник не несе відповідальності за корективи в графіках і обсягах роботи перекладачів, включаючи відміну замовлення.

Формуючи ціну письмового перекладу, претендент виходить із того, що умовна сторінка включає в себе 1800 символів.

Технічне забезпечення перекладів і презентацій включає в себе: обладнання для проведення конференцій з синхронним перекладом (проводні мікрофони типу Seanheiser (або еквівалент), радіомікрофони типу Sопу (або еквівалент), комплект звукопідсилення, інфрачервоні приймачі для синхронного перекладу типу Infracom (або еквівалент), спеціальні кабіни для перекладачів), обладнання для презентації (ноутбук, мультимедійний проектор класу Liesegang dv 325 (або еквівалент) (світловий потік 4500 ANSI люменів, роздільна здатність ХGА 1024×768, LCD технологія), екран (3 м х 4 м) для відеопроекцій).

Представник Виконавця перевіряє справність обладнання не пізніше ніж за годину до початку заходу, в разі необхідності демонструючи готовність представникам Замовника та зарубіжних гостей.

Музичний супровід заходів. Для надання послуг щодо організації музичного супроводу урочистих заходів Виконавець залучає художні колективи фольклористики, народного, класичного, пісенного та інструментального виконавства, артистів кобзарського мистецтва, оркестри народних, духових та ударних інструментів.

Відповідно до визначених Замовником обсягу та умов роботи, часу і місця проведення заходу, Виконавець забезпечує вчасне прибуття художніх колективів до місця проведення заходу, перевіряє наявність та справність технічного обладнання (в разі необхідності), надає Замовнику для погодження репертуар колективу на кожний конкретний захід не пізніше ніж за 1 добу до початку заходу.

Формуючи свою цінову пропозицію щодо організації музичного супроводу претендент виходить із розрахунку вартості здійсненних витрат на організацію музичного супроводу одного заходу (із обов’язковим врахуванням тривалості заходу, вартості застосованого обладнання, сценічного вбрання виконавців, забезпечення художньо-режисерської постановки, кількості задіяних виконавців та роботи модератора).

Надання послуг групи супроводу по забезпеченню церемоній зустрічі та проводів вищих посадових осіб іноземних держав та інших іноземних делегацій міст-побратимів в аеропортах та на вокзалах м.Київ, церемонії покладання квітів до пам’ятних місць.

Для надання зазначених послуг Виконавець залучає представників мистецьких закладів, які мають відповідне національне українське вбрання, мають досвід участі у заходах протокольного і церемоніального характеру та знають порядок проведення їх в Україні, згідно з вимогами Державного Протоколу та Церемоніалу України.

Відповідно до наданих Замовником інформації щодо дати, часу і місця проведення церемонії, Виконавець забезпечує вчасне прибуття групи супроводу до місця проведення церемонії.

Вартість надання послуг групи супроводу претендент розраховує як середню вартість комплексу послуг групи супроводу в рамках одного офіційного візиту (зустріч – вручення хліба-солі і квітів, покладання квітів до пам’ятних місць, проводи – вручення квітів).

Оренда теплохода. Виконавець надає послуги щодо забезпечення оренди 3-х палубного теплохода V.I.P. класу загальною пасажиромісткістю 150 – 200 осіб (не менше ніж 150 фуршетних та 80 банкетних місць в одному салоні) для проведення урочистих заходів під час прогулянки Дніпром.

Судно має бути укомплектовано рятувальними засобами згідно з вимогами Регістру Україні та забезпечено системою пожежогасіння та осушувальної системою трюмів.

Теплохід має бути в належному технічному і санітарному стані, відповідати всім сучасним вимогам,  оснащений кондиціонерами, аудіо та відеотехнікою, кулерами, кавоваркою, мати у достатній кількості все необхідне обладнання та приладдя для забезпечення ресторанного обслуговування (холодильники, морозильні камери, плити, мікрохвильові пічки та інше).

Виконавець перевіряє стан та справність судна не пізніше ніж за добу до початку роботи та в разі необхідності усуває недоліки та забезпечує заміну аналогічним типом теплохода.

Вартість послуг Учасник вказує за 3 години оренди теплохода (1 рейс), ціна розраховується в гривнях з урахуванням усіх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.

Замовлення. Обслуговування делегацій здійснюється на підставі листів замовника. При цьому для делегацій кількістю до 20 осіб лист-замовлення направляється виконавцю не пізніше ніж за 1 добу до запланованого її прибуття. Для делегацій кількістю понад 20 осіб замовлення направляється не пізніше ніж за 3 доби.

Після отримання замовлення протягом наступного робочого дня Виконавець направляє Замовнику для коригування та погодження необхідну інформацію стосовно послуг, які йому замовлено, для складання програми перебування делегації (підтвердження бронювання готелю та всіх необхідних додаткових послуг, резервування необхідної кількості столиків, кабінетів, залів у ресторанах для організації харчування, проведення прийомів, дані про перекладачів, екскурсоводів, підтвердження готовності технічного забезпечення).

Виконавець повідомляє прізвище свого відповідального працівника, що супроводжуватиме делегацію протягом її перебування. Виконавець має передбачати, що у зв’язку з урочистими подіями в деякі періоди року його представники будуть зобов’язані супроводжувати до 20 (двадцяти) зарубіжних делегацій одночасно.

При наданні Послуг Учасник повинен застосовувати заходи із захисту довкілля.

ДОДАТОК 1 до Технічного завдання

№ з/п Вид послуг Од. виміру Обсяг (план) Орієнтовна вартість послуг, грн. (за одиницю)* 

1. Розміщення в готелях (категорії, номери)
1.1. *****
1.1.1. Номер «Апартаменти» Ном ер 20 22600
1.1.2. Номер «Люкс» Ном ер 10 5650
1.1.3. Номер   «Напівлюкс»   (включаючи   інші   класи номерів, дешевші за наведені в п.1.1.2) Номер 10 5367,5
1.1.4. Одномісний   номер або двомісний номер (включаючи інші класи номерів, дешевші за наведені в п.1.1.3) Номер 18 4181
1.2. ****
1.2.1. Номер «Люкс» Номер 15 4407
1.2.2. Номер   «Напівлюкс»   (включаючи   інші   класи номерів, дешевші за «люкс») Номер 10 3729
1.2.3. Одномісний   номер або двомісний номер (включаючи інші класи номерів, дешевші за наведені в п.1.2.2) Номер 5 3164
1.3. ***
1.3.1. Номер «Люкс» Номер 3 2200
1.3.2. Номер   «Напівлюкс»   (включаючи   інші   класи номерів, дешевші за «люкс») Номер 5 1220
1.3.3. Одномісний   номер або двомісний номер (включаючи інші класи номерів, дешевші за наведені в п.1.3.2) Номер 5 1110
2. Харчування 

2.1. обіди та вечері у ресторанах міста Особа 270 450
2.2. урочисті обіди та вечері у ресторанах міста Особа 50 900
3. Туристсько-екскурсійне обслуговування Екскур-сія 25 1215
4. Транспортне забезпечення
4.1. Забезпечення екскурсійним 

автобусом (на 45-50 місць)

Година/км 200год/ 

200км

350/14
4.2. Забезпечення мікроавтобусом (16-19 місць) Година/км 70год/ 

70км

220/8
4.3. Забезпечення легковими автомобілями представницького класу Година/км 180год/ 

900км

396/12
5. Переклад і технічне забезпечення
5.1. Послуги послідовного перекладу Година 50 550
5.2. Послуги синхронного перекладу Роб. 

день

7 8000
5.3. Послуги письмового перекладу Стор. 150 250
5.4. Користування обладнанням для проведення презентацій, семінарів, конференцій (відео-проектор, екран, ноутбук, пристрої для синхронного перекладу, плазмовий екран) Роб. День 7 8140
6. Музичний супровід заходів захід 3 9600
7. Послуги групи супроводу захід 50 2000
8. Оренда теплохода 1 рейс 

(3 години)

4 21780

* Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради(Київської міської державної адміністрації) від 11.09.2009 №1036 (зі змінами та доповненнями).