На будівництві «Олімпійського» розпиляли ще третину мільярда
08.09.2011   //   38 Переглядів

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» 6 вересня по процедурі закупівлі “у одного учасника” уклав угоди з будівельними компаніями на роботи вартістю 350,18 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи по будівництву та облаштуванню прилеглої до стадіону території за 268,21 млн грн. виконає київське ТОВ «ВБК «Центренергобуд». Як повідомляли «Наші Гроші», ця компанія почала отримувати підряди «Олімпійського» після того, к третину статутного капіталу фірми було оформлено на донеччанина Івана Літвінова.

Також угоди на додаткові будівельні роботи укладено з генпідрядними компаніями АТХК «Київміськбуд» (24,41 млн грн.) і ТОВ «АК Інжинірінг» (57,55 млн грн.).

ТОВ «АК «Інжінірінг» минулого року була включена до складу генпідрядчиків реконструкції НСК «Олімпійський» після призначення Бориса Колеснікова віце-прем’єром по Євро-2012. Раніше компанія виконувала підрядні роботи на кількох об’єктах групи Ріната Ахметова, а також була задіяна в будівництві «Донбас-арени». В 2010 році серед власників компанії був Іван Шакуров, бізнес-партнер Бориса Колеснікова. Загалом в 2011 році «АК Інжиніринг» отримало підряди на «Олімпійському» на суму 917,22 млн грн.

Загальна вартість реконструкції «Олімпійського» за три роки зросла з 1,5 млрд грн. до 4,6 млрд грн.