Турки отримали контракт на 200 мільйонів на закінчення ремонту траси Львів-Краковець
07.09.2011   //  

Служба автомобільних доріг у Львівській області 30 серпня уклало угоду з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на завершення поточного ремонту двох ділянок дороги державного значення М-10 Львів-Краковець. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Компанія має до кінця 2011 року завершити ремонт ділянки км 8+348 – км 34+300 за 54,58 млн грн. і ділянки км 34+300 – км 62+736 за 148,15 млн грн.

Роботи виконуються в рамках підготовки до Євро-2012, тому профільне Нацагентство дозволило укласти угоду по неконкурентній процедурі закупівлі «у одного учасника».

В березні заступник голови Львівської ОДА з підготовки до Євро-2012 Володимир Губицький повідомляв на що на цей рік на Львівщині заплановано ремонт доріг Львів-Краковець, Львів-Шегині, Львів–Рава-Руська.

«Це субвенція з державного бюджету, яка піде на це фінансування. Кошти офіційно не затверджені, вони в Києві на розгляді, але роботи за цими напрямами розпочаті. Йдеться про об’єми робіт повністю від Львова і до згаданих населених пунктів. Оскільки цифри фінансування попередні, вони ще змінюються, але, однозначно, в цьому році ми отримаємо кошти на завершення цих робіт», – сказав Володимир Губицький.

З його слів, замовником на виконання цих робіт є Служба автомобільних доріг у Львівській області, яка провела роботу із виконавцями робіт і домовилась, що вони проводитимуть наразі ремонти «у борг».

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» є одним з найбільших отримувачів підрядів на реконструкцію доріг на Львівщині. Враховуючи зазначені тендери за рік фірма отримала підряди на ремонті дорі гобласті 461,29 млн грн. Компанія заснована турецькими громадянами Четінджевізом Онуром і Четінджевізом Іхсаном, а також Аблямітом Мемешевим з Криму.