«Укрзалізниця» купила подарункові статуетки по 40 тисяч за штуку. Знову позолота
05.09.2011   //  

Державна адміністрація залізничного транспорту України за результатами тендеру 25 серпня уклала угоду з ТОВ «Горант мистецтво» на придбання бронзових статуеток за 800 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Згідно з конкурсною документацією, придбано 19 бронзових статуеток ручної роботи-чеканки розміром від 12 до 32 сантиметрів на мармурових підставках. Середня вартість статуетки склала понад 40 тис грн.

Серед придбаного статуетки «Герб України»,  «Богдан  Хмельницький», «Козак на коні», «Микола Чудотворець», «Архангел Михайло»,  «Ярослав Мудрий»,  «Князь Володимир», «Георгій Переможець», «Феміда», «Засновники Києва» і «Символ Незалежності» (опис придбаного тут).

«Символ незалежності» представляє собою мармурову підставку висотою 17см у вигляді колони і бронзову скульптуру Символу Незалежності  висотою 15см. Метод гальванічного покриття – позолота 0,3мкм.

Нагадаємо, в серпні «Укрзалізниця» розірвала угоду на придбання позолочених мобільних телефонів, і після цього скасувала тендери на придбання коштовних подарунків і ювелірних виробів.

P.S. Прес-центр “Укразлізниці” відреагував на публікацію офіційним розясненням, яке з коментарями “Наших Грошей” публікуємо тут.