Кримському санаторію ДУСі відбудують басейн за 30 мільйонів і залатають котельню з «Гагарінським»
26.08.2011   //   60 Переглядів

ДП «Санаторій «Гурзуфський» Державного управління справами за результатами тендерів 18 серпня уклав угоди на реконструкцію своїх споруд на загальну суму 33,05 млн грн. Про це Повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Виробнично-будівельний кооператив «Опора», який належить члену Партії регіонів з Севатополя Олександру Куксіну, отримає 29,90 млн грн. за реконструкцію спортбази санаторію. В тендері також приймали участь київське ПАТ «Київбудінвест» та ПП «ГАЛФ» з Дружківки Донецької обл.

Згідно з тендерною документацією, фірма-переможець повинна до грудня 2012 року знести існуючі конструкції будівлі бази та трибуни (загальна площа  до 2480,0 м2) і на цьому місті облаштувати відкриті спортмайданчики (1210м2) з еластичним покриттям Regupol Kombi, а також басейн (загальна площа до 1217,0 м2).

Також кооператив «Опора» отримав підряд вартістю 598 тис грн. на реставрацію приміщення цокольного поверху корпусу «Гагарінський» площею 151,5 м2. Фірма повинна до жовтня 2011 року реставрувати штукатурку, мозаїчне панно, дерев’яні декоративні елементи на стелі, підлоги з каменю та кованих віконних отворів.

Також Гурзуфський санаторій замовив ТОВ «Канберра» капітальний ремонт котельні за 2,55 млн грн. Компанія заснована Миколою Івановичем Селіним. Людина з таким самим ФІО є депутатом Гурзуфської селищної ради.

Капремонт 4-поверхової котельні передбачає ремонт штукатурки, покрівлі, заміну плитки на станах та підлозі, внутрішніх інженерних мереж  водопроводу, сантехприборів  у  санвузлі, електричної  та освітлювальної мережі, фарбування вікон і дверей до листопада 2011 року.