180 грн. Ціна Бога
25.08.2011   //   128 Переглядів

Кожен стандартний чоловік вважає, що кольорів у Всесвіті є лише сім, а відтак блідо-персикового – не існує.

95% чоловіків не знає, як виглядає квітка орхідея, а відтак корелює це слово лише у  словосполученні – «дика».

Тільки-от від грішного до святого – один крок. І особисто для мене ця рослина віднині називатиметься орхіDEO. Бо казали великі , що через людину можна пізнати Бога, і через Бога – людину. А квітка орхіDEO показала хто ми who.

Новина «Наших грошей» про купівлю Кабміном  цих рослин по 180 грн штука чогось збудила інформаційний простір. Мало того – через кілька днів після виходу в ефір. Збудила до того ж настільки, що десятки  коментаторів  щиро, під своїми реальними логінами, писали – «от, суки».

Спершу був шок. Бо ціна закупівлі – на одну порядну п’янку. Із вугіллям-ліками-дорогами: не порівняти. Потім потрапляєш у прострацію: а раптом  сам не відчуваєш,що це – «геніальна новина»? І лише згодом доходиш до істини.

Істину, як не дивно, приніс Янукович. При чому зайшов з іншого боку. Учора він повідомив, що вирішив розібратись із купівлею хлопчиками Сівця своїх портретів для лісгоспів.

Спершу видалось кумедно, що Янукович наказав  розібратись із тим, про що тиждень тому перевірка Азарова повідомила, що «нічо не було». Але тут бодай є пояснення:  у тій самій промові Азаров «зуб давав», що і мобілок золотих не купували. Так що на старого можна не зважати. Проблема – в іншому.

У тексті про портрети, де може вкрали мільйон-другий, основний мотив був в іншому: мільярдні постійні потоки на одну фірму, яка якогось біса  має право жити поза аукціонами, а тому продає український ліс як хоче і за вдячну маржу.

Тільки от про фірму і про аукціони ніхто не говорить. Нецікаво. Владі – тому що корупція, народу – тому що складно, пресі  – бо так легше жити.  Тому будемо юзати мобілки-портрети-орхідеї. Просто і зрозуміло.

Мобілки вже відмінили. Портрети – відмінять. Орхідеї – на відміну про запас. А Розпил на деревині, і в прямому, і в переносному – лишиться.  Бо рулить Бог  орхіDEO. Бог Простоти. 180 грн – штука.

 Блог від: Олексій Шалайський