Спікер кримського парламенту з іншими «регіоналами» зароблять десятки мільйонів на кримському уряді
17.08.2011   //  

Головне управління капітального будівництва при Раді міністрів АР Крим за результатами тендерів з 2 по 10 серпня уклало низку угод на будівництво об’єктів на суму 54,57 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «БК «Консоль-Строй ЛТД» отримає 9,96 млн грн. за дольову участь кримського уряду у будівництві житла для відселення мешканців аварійного будинку по вул.Лескова, 45 у м.Сімферополі.

Президентом будівельної групи «Консоль» є голова Верховної Ради Криму Володимир Константінов. Цього літа його фірми отримали підряди кримського уряду вже на 192,19 млн грн.

ТОВ «Бахчисарайське дорожньо-будівельне управління» отримає 6,41 млн грн. за капітальний ремонт вул.Крилова в Сімферополі. Цього літа фірма отримала підряди вже на 69,99 млн грн. Компанія контролюється керівниками ВАТ «Південшляхбуд» Геннадієм Чікіним та Ігорем Аржанцевим, депутатом кримського парламенту від Партії регіонів.

ПП «Кримбудреконструкція» отримає 25,44 млн грн. за будівництво дошкільного закладу на 260 місць у районі вул.Беспалова в м.Сімферополі. компанія зареєстрована на Надію Якулевич, яка живе за однією адресою з депутатом Київської в місті районної ради Сімферополя Антоном Якулевичем (Партія регіонів).

ТОВ «ГК «Моноліт» отримає 12,77 млн грн. за будівництво Кримського республіканського центру екстреної медичної допомоги в м.Сімферополі (І етап будівництва – підсилення існуючих конструкцій). Компанія зареєстрована на мешканця столиці регіону Андрія Горлова. До 2009 року власниками фірми були Рустем Бекіров і Антон Кемалов, які є активістами однієї з організацій, опозиційних до Меджлісу.