«Олімпійський» орендував офіс в пафосному «Парусі» по несусвітній ціні
05.08.2011   //   91 Переглядів

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» за результатами тендеру 1 серпня уклав угоду з ТОВ «П.М.А.» на оренду офісу з серпня по грудень 2011 року вартістю 270 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «П.М.А.», засноване Юрієм Бобром і кіпрським офшором «Лусіна лімітед», здає офіси в бізнес-центрі «Парус» на вул. Мечникова, 2 в Києві. Тут орендує офіс Нацгентство з питань Євро-2012, якому підпорядковано НСК «Олімпійський».

НСК орендував приміщення площею 90 кв м. Вартість оренди склала 600 грн. за один квадратний метр на місяць, або $75. Це значно дорожче від ціни, яку платить «Олімпійський» за оренду офісу у «Укрпрофоздоровниці». Вартість місячної оренди одного квадратного метра по вул.Шота Руставелі, 39/41 складає 230 грн., що майже втричі дешевше ніж в «Парусі».

В тендері «Олімпійського» також приймало участь ТОВ «КБ «КиївНДІпроект», яке здає в оренду офіси по вул. Б. Хмельницького, 16-22. Вартість пропозиції виявилась на 2 тис грн. дорожчою, ніж в «Парусі», тобто трохи більшою від 600 грн. за квадратний метр на місяць.

Між тим, саме в приміщенні по вул. Б. Хмельницького, 16-22 цього року орендувало у ПАТ «Київпроект» офіс Головне управління з питань підготовки Євро-2012 Київської міськдержадміністрації. Тоді вартістю оренди склала 120 грн. за квадратний метр на місяць, що в п’ять разів дешевше від пропозиції на тендері НСК «Олімпійський».

Нагадаємо, віце-прем’єр Борис Колесніков вважає виправданим розміщення Нацагентства з питань Євро-2012 в «Парусі», незважаючи на дорогу оренду.  «Вся оплата за перебування цього агентства не складає і однієї сотої відсотка підготовки, а це обличчя нашої країни», – зазначив віце-прем’єр.