Клюєвці не дали клерку Бойка придбати автозаправки у рідної фірми за 1,3 державних мільярди
03.08.2011   //   53 Переглядів

Мінекономрозвитку, очолюване першим віце-прем’єром Андрієм Клюєвим, відмовило дочірній компанії «Нафтогазу» в придбанні мережі 72 автозаправочних станцій по заявленій ціні 1,3 млрд грн. Відповідне рішення було прийнято 20 липня, повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Філія Управління з переробки газу та газового конденсату ДК «Укргазвидобування» ПАТ «НАК «Нафтогаз України» в травні 2011 року прийняла рішення про придбання мережі АЗС по неконкурентній процедурі закупівлі «у одного учасника» у кількох споріднених компаній, в тому числі ТОВ «Калина- Закарпаття» і ТОВ «Атіква».

До складу власників цих компаній у різний час входив Олексій Тамразов, нині перший заступник директора «Укргазвидобування». За даними джерела «Наших грошей», саме він відповідав за закупівлі мережі АЗС для розвитку роздрібної мережі «Нафтогазу».

На думку експертів, планована ціна автозаправок близько 18 млн грн. за одиницю значно перевищувала їх реальну вартість.

Мінекономрозвитку відмовило «Укргазвидобуванню» в погодженні закупівлі через порушення порядку публікації інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника і оголошення про проведення та результати закупівлі.