Донецька облрада дала 300 тисяч виданню Ахметова, очолюваному депутатом облради
11.07.2011   //   56 Переглядів

Донецька облрада за результатами тендеру 4 липня уклало угоду з ТОВ «Редакція газети «Донецькі новини» на послуги інформаційних агентств вартістю 297 тис грн. у період червень-грудень 2011 року. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Директором ТОВ «Редакція газети «Донецькі новини» є депутат Донецької облради Римма Філь. Єдиним засновником компанії є ПАТ «Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк)» Ріната Ахметова.

Згідно з конкурсною документацією, переможець тендеру має надати послуги з висвітлення ролі та діяльності органів місцевого самоврядування в реалізації Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2011 рік, у тому числі за видами:

– телебачення, 460 хвилин. Не менше половини від запропонованої кількості хвилин – прямий ефір на регіональних або національних телевізійних каналах (не менше 2-х каналів), що здійснюють мовлення на території Донецької області, покриття    м. Донецьк – обов’язково;

– інтернет-сайти, 50 публікацій. Публікації на українських сайтах з Донецькою регіональною стрічкою новин  (не менше 2-х сайтів), з кількістю відвідувачів не менше 5 тис. відвідувачів на добу: аналітика, інтерв’ю, повідомлення у стрічках новин, не менше двох он-лайн конференцій;

– друковані ЗМІ, 75 публікацій, 35 500 кв.см. Розміщення публікацій в загальнодержавних і  регіональних (обласних та місцевих) газетах, що видаються і розповсюджуються на території Донецької області:  не менше 6-ти газет, вихід публікацій – не рідше 2 разів на місяць у кожному виданні. Обсяг однієї публікації не менше 400 кв.см тексту.