Фірташ знову обклав хімкомбінати Сум і Запоріжжя своїми контрактами
05.07.2011   //   55 Переглядів

ТОВ «Сінтез Ресурс», засноване менеджерами групи Дмитра Фірташа, виграло останні тендери запорізького і сумського хімкомбінатів, уклавши з ними 29 червня угоди на суму 19,05 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ДП «Запорізький титано-магнієвий комбінат» отримає ніхромову продукцію на 14,74 млн грн. ПАТ «Сумихімпром» придбав 300 тон дизпалива і 54 тис літрів бензину за 4,31 млн грн.

Засновником ТОВ «Сінтез Ресурс» є перший заступник директора ТОВ «Остхем Україна» Олег Кікта, який нещодавно ввійшов в наглядову раду ПАТ «Концерн Стирол», придбаного Дмитром Фірташем. Іншим засновником «Синтез Ресурсу» є Михайло Островський, директором фірми – Володимир Григоращенко. Вони також відомі як менеджери дніпропетровського ТОВ «НПП СТ-Кварц», яке спільно з фірташівським Вільногірським горно-металургійним комбінатом розробляє Малишевське родовище скляного піску.

Нагадаємо, раніше компанії Фірташа стали постачальниками ільменіту для комбінатів Запоріжжя і Сум. В своєму останньому інтерв’ю Дмитро Фірташ повідомив про намір розвивати титановий холдинг за участі цих держкомпаній.