Донецька мерія знову показала любов до туалетів по ціні «мерседеса»
23.05.2011   //   87 Переглядів

Головне управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міськради за результатами тендеру 16 травня уклало угоду з ТОВ «Аріста» придбання пересувних євротуалетів туалетів на суму 3,99 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Придбано по п’ять чоловічих та жіночих кабінок. Вартість однієї кабінки становить майже 400 тис грн., що дорівнює ціні престижного імпортного автомобіля. ТОВ «Аріста» займається продажем систем водочистки та кулерів.

Раніше мер Донецька Олександр Лукьянченко повідомив про намір придбати п’ять пересувних євротуалетів, які матимуть вигляд пересувних вагончиків. Вони будуть розміщуватись у місцях масового скопичення людей під час Євро-2012.

«Я вважаю цю закупівлю цілком обґрунтованою. Я відзвітую за кожну гривну витрачених бюджетних грошей», – заявив Лукьянченко.

Кошти на придбання туалетних кабінок було виділено по Програмі розвитку об’єктів благоустрою, шляхового і комунального господарства на 2011. На придбання техніки для комунальних підприємств цією програмою передбачена майже таку ж суму, як і на придбання п’яти пересувних туалетів, – 5 млн грн.

Нагадаємо, у 2010 році Донецький міськвиконком на тендері за 1,02 млн грн. придбав послуги з обслуговування двох громадських туалетів, розміщених в парку кованих фігур поряд з мерією.