Донецьке казначейство розповіло зворушливу історію про обрання фірми депутата міськради (додано)
19.05.2011   //   44 Переглядів

Головне управління Державного казначейства України у Донецькій області 12 травня уклало угоду з ТОВ «Ландорра» вартістю 1,15 млн грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо реконструкції адміністративного приміщення, розташованого за адресою: вул.Солов’яненка, 115-А. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Управління казначейства, яке зараз знаходиться на бул.Шевченко, 25 терміново переїжджає до нового офісу на вул. Солов’яненко. І саме терміновістю переїзду пояснюється вибір ТОВ «Ландорра» підрядником по неконкурентній процедурі «закупівля у одного учасника». До складу засновників фірми входить Костянтин Савінов, депутат Донецької міськради від Партії регіонів. (За даними видання «Новости Донбасса», Савінов був депутатом міськради 5-го скликання, каденція якого завершилась в 2010 році. Зараз він є керівником управління благоустрою і комунального обслуговування Донецької міськради, тобто став ще ближчим до центру прийняття рішень щодо управління майном).

Необхідність термінового переїзду в обґрунтуванні закупівлі пояснюється наступним чином.

Нинішній офіс управління казначейства на бул. Шевченко «на даний час не відповідає реальним потребам, які б давали змогу забезпечити виконання працівниками своїх функцій на належному рівні та у відповідності до сучасних вимог суспільства… Приміщення, яке орендує Головне управління не відповідає сучасним уявленням норм про виробниче середовище».

У приміщені відсутнє резервне незалежне енергопостачання, а останнім часом стали поширеними випадки збоїв у електропостачанні. Система опалення не забезпечує сучасних норм енергозбереження. Також у даному приміщенні потрібна розводка слабкострумових і живлючих мереж до робочих місць, недостатньо складських та архівних приміщень.

Цей офіс орендується у ВАТ «Український науковий центр технічної екології» за 825 тис грн. на рік, що казначейство називає високою орендною платою, яка «не дозволяє фінансувати поліпшення умов праці».

Через порушення договірних зобов’язань по сплаті орендної плати через «недостатність кошторисних призначень», орендодавець попередив казначейство, що після 30 червня орендний договір поновлено не буде. Тому казначейство прияло рішення  про укладання договору оренди з Комунальним підприємством по обслуговуванню адміністративних приміщень на оренду приміщення по вул. Солов’яненка, буд. 115А.

Вартість оренди даного приміщення складає 1,20 грн. за 1 кв. м., або 3,431 грн. на рік з урахуванням ПДВ, що в 240 разів дешевше від нинішньої плати.

Новий офіс знаходиться у новозбудованому приміщенні, у якому зараз експлуатуються лише два з семи поверхів. Тобто для розміщення в цьому приміщенні Головного управління необхідне терміново провести його перепланування та реконструкцію. З огляду на терміновість робіт казначейство і найняло «Ландорру» по неконкурентній процедурі торгів.

Вибір саме цієї фірми пояснюється тим, що вона «існує на ринку проектних і будівельних робіт більше 10-ти років і має діючі загальноукраїнські ліцензії. За цей час фахівцями підприємства накопичений досвід у проектуванні та реалізації проектних рішень, як фінансових так і банківських установ (АТ “УкрСіббанк”, ВАТ «ЕрстеБанк», УАСК «АСКА» та ін.), об’єктів соціально-побутового та виробничого призначення».

Після виконання проектних робіт казначейство має закупити також будівельні послуги не реконструкцію нового офісу.