ДУСя безальтернативно загнала гостей Януковича в улюблений готель Партії реіонів
18.04.2011   //   133 Переглядів

Державне управління справами обрало готель «InterContinental Kyiv» єдиним місцем для розміщення глав іноземних держав та офіційних делегацій під час візитів до Києва. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ДУС 14 квітня подало до Міністерства економіки обґрунтування закупівлі «у одного учасника», а саме у ТОВ «Готель Менеджмент» (готель «Інтерконтиненталь»), послуг готелів з ресторанами на загальну орієнтовну суму 400 тис. грн.

«У 2010 року, як правило, глави іноземних держав та офіційних делегацій розміщувались у готелі InterContinental Kyiv… Готель розташований у центральній частині міста Києва, що сприяє створенню необхідних умов для проведення заходу. Товариство має досвід прийому вищих посадових осіб іноземних держав», – йдеться в обґрунтуванні.

Виходячи з цього, а також високої кваліфікації персоналу і інших характеристик готелю, ДУС вирішила, що послуги з розміщення іноземних гостей президента Віктора Януковича «можуть бути надані тільки певним виконавцем, за відсутності при цьому альтернативи».

Нагадаємо, в готелі «Інтерконтиненталь» вже кілька років поспіль в дні виборів розміщується прес-центр Партії регіонів. Саме в цьому готелі приймав поздоровлення Віктор Янукович в ніч другого туру президентських виборів від найзаможніших бізнесменів України і Росії.

В центральній частині Києва є ще три п’ятизіркові готелі – «Hyatt Regency Kiev» (в ньому на виборах розміщався штаб Юлії Тимошенко), «Премєр-палац» та «Опера».

«Інтерконтиненталь» збудувала фірма Леоніда Юрушева «Ярославів вал». У вересні 2010 року ТОВ «Готель Менеджмент» перейшла у власність компанії «Ріналдо файненс корп.» з Віргінських островів.